Penktadienį, vasario 26 dieną, koncertu Šiaulių muzikos klube „Juonė pastogė“ (Aušros al. 31 a) kartu su Colours of Bubbles vizitą Lietuvoje pradės geriausia nauja indie grupe iš Baltarusijos laikomi Yellow Brick Road.

Visas savo 20 dienų gastroles po Europą energingieji baltarusiai baigs šeštadienį, vasario 27 dieną nemokamu pasirodymu Vilniaus roko bare „Bix“ (Etmonų g. 6).


Romantiškieji rokenroleristai Yellow Brick Road susibūrė praėjusiais metais, tačiau grupės nariai jau daugiau nei penkis metus grojo kitose Minsko grupėse. Grupė pasivadino pagal maginės fantastikos klasiko Franko Baumo romaną „Ozo šalies burtininkas“.


Lygiai prieš metus „Yellow Brick Road“ išleido debiutinį EP We have something good for you, o 2009 m. vasarą ir pirmąjį savo albumą 12 stories.


Nuo to laiko grupė aktyviai reklamuoja savo albumą koncertuose Vakarų ir Rytų Europoje, iš kurių didžiausias buvo prieš 30 tūkstančių žmonių minią festivalyje „Rock Line“ Permėje. Šį kartą kolektyvas atvyksta į Lietuvą aplankęs Vokietiją, Lenkiją ir Čekiją.


„Labai šauni grupė“, – taip atsiliepė kartu su „geltonaisiais“ Šiauliuose koncertuosiančios sparčiai kylančios Lietuvos indie scenos grupės Colours of Bubbles muzikantai.


Jie patys į pirmąsias gastroles su koncertais Europoje ketina iškeliauti gegužės mėnesį.


###


Dar informacijos apie koncertą Šiauliuose: cob.management@planas-a.com, 8 650 85115

Dar informacijos apie koncertą Vilniuje: jaroslav.jankelevic@gmail.com, 8 684 70904


Daugiau apie Yellow Brick Road ir grupės muzika:
www.yellowbrickroad.ru
; www.myspace.com/yellowbrickrock; www.vkontakte.ru/club8905555


Daugiau apie Colours of Bubbles:
www.cob.lt
; www.myspace.com/coloursofbubbles; www.todayiamfeelingbetterthanever.com

Afiša Bangos

One reply to “BY indie’nai Yellow Brick Road gros LT”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *