Without_Letter_presents_self-titled_EP

Roko ir elektronikos platumas tyrinėjanti grupė Without Letters gegužės 7 dieną (trečiadienį) pristato ir išleidžia ilgai ir kruopščiai ruoštą debiutinį mini-albuma Self-titled.

Išleidimo proga trečiadienį vinylshop.lt erdvėje Vilniuje (Dysnos g. 4) vyks specialus renginys, kurio metu klausytojai galės išgirsti mini-albumą besisukantį elektromagnetinių juostų grotuve ir įvertinti įrašą atkuriamą aukštos kokybės garso aparatūros pagalba bei įsigyti jį už ypatingą išleidimo dienos kainą.

Without Letters savo vinilinę plokštelę taip pat pristatys ir naujai atsidariusiame Liverpool indie ir roko muzikos bare (Gynėjų 14, Vilnius). Jo metu grupės nariai papasakos apie savo EP, jo kūrybos ir gamybos procesą. Grupę kalbins žurnalistas Karolis Vyšniauskas, klausimus galės uždavinėti ir baro lankytojai. Renginys prasidės EP perklausa tiesiai iš paties vinilo. Susitikimas su Without Letters bus pirmasis iš baro renginių serijos Meet the Band. Renginys nemokamas. Po renginio metu galėsite įsigyti plokštelę su grupės narių parašais.

Self-titled mini-albumą prodiusavo jaunosios kartos elektroninės muzikos atstovas Miša Skalskis žinomas kaip 96wrld. Tad grupės gitaristas Adomas teigė nujaučiąs, kad ilgėliau nebuvusius Without Letters koncertuose mini-albumo skambesys gali nustebinti: „pastaruosius porą metų kiek atitolome nuo savo indie ištakų, Mišos prisijungimas įpūtė mums dabartinės elektroninės muzikos garsų, kurie smarkiai skyrėsi nuo to, ką mes buvom įpratę klausyti iki tol“.

Without Letters visai neseniai su mini-albumo kūriniais publikai leido susipažinti trijuose specialiai jo pristatymui skirtuose koncertuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o šiuo metu intensyviai ruošiasi intensyviai vasarai.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *