27

VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – blogo skiltis, kurioje Sha:▽:Ah organizacija apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, indie r’n’b, beats ir post-punk video klipus.

Pasitelkęs į pagalbą vokalistę Mindy Jones elektroninės muzikos guru Moby remiksavo titulinį Davido Lyncho paskutiniojo albumo kūrinį. Kas įdomiausia, kad dabartinė versija skamba net dar „lynčiškiau“, jau nekalbant apie tamsų klipą, kurį taip pat sukūrė pats Moby.

 

Kultinės gotų krikštatėvių grupė Bauhaus bosistas David J net ir dabar nestokoja tamsios ekstravagancijos ir humoro jausmo. Tai įrodydamas, jis pristatė ne ko kito, o ex-pop princesės Britney Spears hito Toxic koverį. Kaip ir galima nuspėti, rezultatas gavosi gan trashy (gerąją prasme) ir savitai rafinuotas, plius klipe nusifilmavo ir kultinė (porno)aktorė Sasha Grey.

 

Amerikiečiai Bestial Mouths yra stipriai užsirekomendavę kaip šiurpiai galingų okultinių vaizdų autoriai. Aukštai iškelta kartelė buvo vėl įveikta – penkis mėnesius slėptas naujasis darbas CEASED yra kaip niekad tamsus, kutenantis per nervus ir pilnas mistinio simbolizmo.

 

Nors iš chillwave žanrą supusio ažiotažo šiuo metu yra likę tik atgarsiai, tačiau kai kurie produktyvesni ir solidesni projektai vis dar išdidžiai neša šią vėliavą. Vienas iš jų yra amerikietis Com Truise, kuris praeitą mėnesį pristatė retro futuristika persmelktą kosminį klipą Subsonic.

 

Danny Brown ir Purity Ring kolaboracija buvo mažai tikėta, mažai tikėta ir kad praėjus tiek laiko bendras kūriniui bus pristatytas vaizdo klipo formatu. 25 Bucks klajonių per laiką ir erdvę motyvai yra gerai pažįstami iš buvusių Purity Ring video darbų.

 

Helen Marnie balsą atpažins kiekvienas, kam nesvetima Ladytron kūryba. Praeitas metais mergaitė iš Glazgo pristatė savo debiutinį solo albumą ir Hearts On Fire tapo antruoju jo singlu. Sintetiniai skambesiai daug nenutolo nuo Ladytron įtakos, tačiau dabar jaučiami stipresni asmeniškumai ir organiniai jausmai.

 

Pirmasis video klipas iš kolektyvo, stovinčio už Weeknd kūrybos. Pastarųjų dviejų įtakos labai aiškiai atsispindi ir kūrinio ShortxOrder video klipe, kur persipina fashion film estetika ir atviras kūniškumas.

 

Ak, kaip baltai pavydim šiai estų mergaitei viso pripažinimo ir įvertinimo pasaulinėje keistosios muzikos scenoje. Norėtųsi, kad ir kai kurie mūsų kūrėjai nustotų mėgdžioti savo mėgiamus užsienio projektus ir pradėtų puoselėti unikalų savo stilių, kuris galėtų atrasti klausytoją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *