Wild Beasts – metų albumas?

2009-09-21        

Wild_Beasts_Two_Dancers

Jus jau, tikriausiai, žinote ir klausėtės albumo Two Dancers
Bet tikiu, kad yra ir atsilikėlių, tokių kaip aš. Tad papasakosiu jiems.

Jau kurį laiką aplinkiniai šaltiniai trimituoja, kad antras gyvulių albumas yra pasakiškai geras. Bet, kaip dažnai nutinka, vis neateina eilė jo paklausyt. O veltui. Tik po to, kai dauguma jau apsiramino jį gyrusi, pagaliau išaušo ta perklausos diena. Ir ką galėčiau pasakyti? Vienas bičiulis albumo turinį apibūdino kaip „absoliučiai awesomest stuff“. Negaliu su juo nesutikti.

Būsiu subjektyvus šiknius ir pasakysiu, kad tai, ko gero, geriausias indie roko albumas nuo praeitų metų Foals darbo Antidotes. Vietomis net primena anuos kumeliukus (patikrinkit gabalą We Still Got The Taste Dancing On Our Tongues).

Dar iš srities „primena“ (tik labiau apie vokalą) – Antony and The Johnsons arba gal tikslesnis apibūdinimas būtų labiau šokama Antonio versija Hercules and Love Affair.

Labai originalus ir brandus darbas. Praėjus vos metams nuo debiutinio Limbo, Panto. Nuo to tik dar vertingesnis.
Nei vienos prastos dainos.
Įsivaizduokit, koks apmaudas prisiminti, kad geriausias albumo singlas jau kelis mėnesius stovi lentynoje nesulaukdamas savo eilės įšokti į grotuvą…

Wild_Beasts_Hooting_and_Howling_promo

 

Taip, kalba apie Hooting & Howling.
Metų daina. Jei tik depešai nebūtų išleidę Wrong, o Moderat savo albume neturėtų gabalo pavadinimu A New Error

Tik paklausykit kaip lengvai vokalistas pereina nuo Bryan Ferry prie Billy Idol ir atgal.
We’re just brutes looking for shops to loot…

 

Spalio 5 dieną startuos antras singlas All The King’s Men skirtas merginoms iš Rodean, Shipley, Hounslow, Whitby… Čia pagrindinio vokalisto pareigos patikimos grupės bosistui Tomui Flemingui. Graži atsvara Haydeno Thorpe’o falcetui. Gera grupėje turėti trys vokalistus.
Watch me, watch me!

 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.