VODA_VODA

Ir vėl savaitgalis (buvo). Pakalbėkime apie jūsų skrandžius, mielieji.

Pasidalinkime kas kokį vandenį geriate. Gazuotą? Gazuotą su skoniais?

Pilate į stiklinę tiesiai iš krano? Galvojat, kad esat patriotai, todėl geriat tik Žalią girią/Neptūną/Vytautą? O gal prasmės neturintis, debiliškas, bet gerai besirimuojantis „Rasa-geriausia dovana“ malšina jūsų troškulį? Ar bybį dėjot ant patriotizmo ir perkat baltarusišką Darida? Ar prisimenat vaikystę ir maukiat Borjomi?
Ar esat snobai ir perkat Perrier? Vittel? O gal manekenių vandenį Evian (beje, tikrai skanus, kurwa!)? Papasakokit, tikrai įdomu.

Aš tuo tarpu pasakoju savąją istoriją.

Prieš 3-4 metus šitam pasaulyje viskas buvo paprasta.

Paėmei butelį ir iškart matosi: bobiškas jis, ar vyriškas. Nė ragauti nereikėjo. Et, tie seni geri laikai.


Ai, pamiršau pasakyti, kad iš gazuotų gėrimų aš geriu tik alko-kokteilius. Ir coca-cola ant pachmielo. Su citrina ir „pliusu“.

Pliusas – tai tokios formos ledo gabaliukas, turiu apsirūpines spec. formele. Kai pachmielas aplanko, būna liūdna. Tai nors šioks toks pliusas yra gyvybiškai reikalingas.


Taigi, apie senus gerus laikus, kai Vittelis buvo kampuotame mėlyname vyriškame butelyje. Tada vieną nelemtą dieną prieš 3-4 metus Vittelis paėmė ir pakeitė gražųjį savo butelį į bobišką. Dabar, žinoma, žiūriu aš į tą butelį ir nė neprisimenu, koks jis buvo anksčiau. Ir visiškai normalus dabar atrodo, jau lyg ir ne bobiškas. Bet tikrai pamenu pirmąją savo reakciją, kai tik pamačiau naujajį dizainą ir dar ilgai užtrukusį potrauminį šoką.


Tada buvo toks neblogas vanduo AIX, IKI prekiavo. Jų butelis irgi buvo puikus ir vyriškas – kampuotas, sodriai visoks mėlynas. Prieš pusantrų metų jie pakeitė butelio dizainą į apvalesnį, subobėjo šūdžiai. Galbūt tai ir yra ta priežastis, dėl ko IKI nutarė nebevežti jų? Taip, prieš kokius 3 mėnesius jis dingo iš IKI lentynų.

Aš net meilą i IKI nusiunčiau: kur dingo AIX? Atsakymas buvo paprastas: nebevešime. Taip ir neliko priežasčių važiuoti į IKI. O anksčiau bent kartą per savaitę vien tik dėl AIX važiuodavau. Ir, žinoma, ne tik vandenį pirkome.


Todėl po šių tragišku įvykių šiuo metu tenka sukti galvą, kokį gi vandeni gerti. Todėl pateikiu savo trumpą negazuoto butelinio vandens review’ą. Tvarka – bilenkokia.


1. Evian. Skanus. Bene, ir pats skaniausias. Brangus. Bobiškas. Pagal savo skonio savybes asmeniškai kiek geresnis už Vittel. Bet dėl savo absoliutinio bobiškumo ir paprastai didesnės nei Vittel kainos, jis būna perkamas tik per akcijas, kai kaina sumažėja iki ±1 EUR už butelį.

2. Vittel. Skanus. Taip pat brangus. Man vis dar potrauminis šokas, kad jie išdavė savo seną butelio dizainą, kuriam aš buvau ištikimas. Perkamas dažnai, kai nėra kitų pasirinkimų.

3. SPA. Belgiškas gavno in general. Žostkas savo skoniu kažkoks. Kaip tik vakar nusipirkau dar kartą, kad pabandyčiau – gal keliskart anksčiau man buvo negerai su skonio receptoriais? 2.89 Lt už butelį. Puikus butelio dizainas. Nu bet ble, negaliu savęs apgauti – skonis yra šūdinas. Tiek Neptūnas, tiek vanduo iš krano prilygsta SPA savo skonio savybėm. Gaila. Butu mielai ir dažnai perkamas. Tiesa, kurwos Maximose VISADA išardo pakuotes, kad negalėtum paimti 6-packą. Jie išardo net alaus 6-packus, o paskui kai kuriuos atgal suklijuoja su scotch’u, durniai.

4. AIX. Buvo perkamiausias, kol jį dar vežė. Skonio savybėmis beveik kad prilygo Vitteliui. Gerai kaina (apie 2.69 Lt kiek pamenu). Ne radikaliai bobiškas. Nors tenka pripažinti, jog senasis dizainas buvo žyyyyymiai geresnis. Na bet nebeveža, tai nebeveža.

5. Užtat IKI pradėjo vežti pigesnį, taip pat iš Prancūzijos. 1,99 Lt. Aš net ble pavadinimo nepamenu. Na ok, skonis tik vos vos prastesnis už AIX. Bet ble, kas per butelio dizainas! Ir Maximoje dar tokiam pačiam butelyje yra po litą eau de source, šaltinio vanduo. Nu žodžiu, tai yra toks apvalus butelis, kuris paimtas rankoje suminkštėja, pilamas lamdosi delne, o kamštelis yra siauras ir mažiukas, kad jo neįmanoma patogiai nei atsukti, nei užsukti. O ką jau kalbėti apie patogiausią butelio pakėlimo nuo grindų techniką – kai griebi buteli už kakliuko ir ji pasikeli. Blet, to kurwiško butelio kakliuko vieta/kamštelis ant tiek maži, kad toks pakėlimas tampa sunkiai įmanomas. Todėl, nors ir kaina gera, ir skonis tikrai neblogas, aš visuomet priešinuosi jo pirkimui vien dėl jobano kakliuko bei butelio minkštumo ir visada esu linkęs geriau įsigyti daugiau nei dvigubai brangesni Vittelį.

Ble, nors imk ir perpylinek vandeni namie i kitą tarą! Kad ir į SPA butelius.

6. Štai ir mano sąrašas beveik baigėsi. Kitoks vanduo namuose atsiranda nebent netyčia. Pamenu, kai kažkada kažkas iš svečių atsinešė gazuotą Vichy su sojų daigų, citrinų ar tiesiog myžalų skoniu. Butelis ant palangės prastovėjo pusantrų metų, really. Kol per vieną baliuką atsirado kažkas, kas buvo ištroškęs ir kas mėgsta troškulį malšinti būtent gazuotais gėrimais. Aš ble dabar galvoju – tik kokio bybio aš jo neišmečiau žymiai anksčiau?

7. Na gerai, kiek pratesiu sąrašą.

Buvo išragauti dar sie vandenys:

a) vakar Maximoje pirkau kažkokį itališką. Pigus, 3 lt nesiekia. Labai skanus, tikrai prilygsta AIX. Labai, labai lievas butelis. Tai buvo geras vanduo Darida design butelyje, su rožiniu mažučiu kamšteliu ir rožine etikete. Na labai geras vanduo. Na labai lievas butelis. Dėl to jis perkamas nebus. Ir perpylimu aš neužsiimsiu.

b) kažkada buvo užvežta viena kita partija Borjomi Springs – t.y. negazuotas Borjomi vanduo. Skonis geras, kaina, blet, apie 5 litus, man atrodo brangiau, nei Evian. Todėl jo ir nebeliko lentynose.

c) Voda Voda. Axujet’. Kas buvot Juodkalnijoje, Serbijoj, tai turbūt ragavot. Gal ir Kroatijoj jį duoda. O gal ir į vakarų Europa veža. Labai geras. Labai geras butelio dizainas. Tai pats geriausias plastmasinio butelio dizainas, mano gyvenime laikytas rankose. Kaip gaila, kad jo neveža į LT. Aš jį net naktimis sapnuoju.


Štai kaip turi vadintis geriamasis vanduo: Voda Voda.

Štai kaip turi atrodyti jo butelis.

Voda_Voda_glass


Ai, stiklinis? O kaip PET taroje?

Štai kaip turi atrodyti vandens butelis PET taroje.

Voda_Voda_pet


O stai jums ir real-life, ne reklaminis vaizdelis.

Voda_Voda_lentynose


Sutikit, kad toks butelis interjero nepagadina. Tik papuošia. Sutikit, norėtumėt gerti tokį vandenį, ane?

Ir aš norėčiau.

Ir, believe me, nieko geriau nesu laikęs rankose (jei kalbėtume apie butelius).


Buteliu dizaneris pasisako:

Design: Branko Lukić
Characteristics: carefully designed square PET and glass bottles; unique
and sophisticated design. Every message would like to be in this bottle.Aš net googlinau, net oficialius atstovus Lietuvoje susiradau ir paklausiau, kad gal galima pas juos nusipirkti tiesiai, AR DAR VEŽA, jei kada nors ir vežė?

Buvau blet pasiryžęs pirkti furą ir laikyti ją pas tėvus sode. Rimtai.

Į ką debilai man atrašė:


Laba diena,
Ar galetumet ivardinti, kodel Jus domina si informacija?
Pagarbiai,
UAB Mega Baltic
www.megabaltic.lt


Aš jiems parašiau:


Sveiki,
privertet sypteleti - nebukit tokie paranojiski :))
domina si informacija nes:
1. suradau jus per google. ir noreciau isigyti. jei ne is jusu tiesiai,
tai bet kuriame prekybos centre. Nepirkciau simtus paleciu/pakuociu ar
dar ko nors. Per savaite isgeriu maximum 10 buteliu vandens :)
2. nes Evian ir Vittel yra kiek per brangus
3. nes uzknisa kas savaite bent karta vaziuoti i IKI pirkti AIX vandeni.
O jie dazniausiai dar ir supjausto pakuotes.
4. nes Voda Voda ne tik puikaus skonio, o ir gerai atrodo. Man, estetui,
tai yra svarbu
5. nes jusu vezama gerima su snargliais Aloe Vera pavadinimu maximose
nusipirkti galiu. artimiausiu metu tikiuosi pamatyti ir Voda Voda.
Maximai apie tai taip pat parasiau.
6. pagaliau, del voda voda, esant reikalui, nuvaziuociau karta per savaite
ir i iki ar kita suknista prekybos centra kuris visai ne prie namu ir tenka
po valanda kiekvienakart prastoveti kamsciuose
 
ir vis delto, man atrodo i mano klausima dar neatsakete.
geros dienos :)
 
G.
 

Atsakymo punktu Nr. 5 ypatingai didžiuojuos!

Tada jie man nebeatrašė. Debilai.

Aš, blet, noriu pirkti pas juos vandenį ir klausiu, ar jie veža jį į LT, o jie man atrašo „kodėl jus domina ši informacija?“ Ir paskui gandonai iš viso nebeatrašo. Eikit naxui, gaidžiai. Tikiuosi, krizė stipriai kirto per kiaušus. Gal išmoksit dirbti.


Nelaukdamas atsakymo parašiau tiesiai ir į Maximą: please, atvežkit Voda Voda, nes jūsų vandens pasirinkimas yra gaidiškas. Maža to, dar net nurodžiau kas jį importuoja:


Berods, anksciau megabaltic bande vezti, nors prekyboje niekur niekada
neteko matyti
http://www.megabaltic.lt/gerimai/LT/vanduo/apie-vodavoda/


Chebra atrašė operatyviai ir gražiai mane atšylino:


Laba diena,
Dažniausiai ne vandens kaina atspindi gaminio kokybę. Mes galime pasiūlyti
kitą prancūzišką šaltinio vandenį Cristaline, šią prekę renkasi dauguma
mūsų pirkėjų - o jie juk negali klysti. Tai vienas populiariausių vandenų
mūsų tinkle.
XXX lygio Maximose yra didžiausias prekių pasirinkimas, todėl šiose
parduotuvėse tikrai atrasite jums patinkantį vandens skonį.
Pagarbiai,
Marius Čaplinskis


Dar atrašiau jam kažką, bet tai iš laiško juk matosi, kad Voda Voda į Lietuvą taip paprastai neateis.


Tai tiek apie vandenį. Ir akivaizdu, kad esu pasimetime, tikrai nežinau kokį vandenį gersiu ateityje. Dabar namuose atsitiktine tvarka geriamas yra Evian, Vittel ir tas jobanas prancūziškas su mažu kamšteliu.

Tai kuo jus gyvi, ką geriat?


O in general, nepaisant to fakto, kad vandens pasirinkimas yra prastas ir negaliu nusipirkti už gerą kainą skanių 6-packų, apie vandenį labiausiai mane užpisa štai šie 4 dalykai:

1. Kai pakuotės po 6 labai dažnoj lietuviškoj parduotuvėj būna iškart supjaustomos, kai tik patenka į sales;

2. Dizainas 1: dažnas ir klaidingas gamintojų įsitikinimas, kad dizainas rupi tik boboms. T.y. arba jie neinvestuoja į butelio dizainą ir viskas atrodo Darida style, arba jei investuoja, tai iš normalaus gero butelio pasidaro bobiškas butelis, rožinėm spalvom, mažiau kampuotas, labiau apvalus.

3. Dizainas 2: nu ble, o jie patys bandė atsukti-užsukti butelį su siauru kamšteliu? Ir netikiu, kad skirtingas butelio dizainas (konkrečiai – aukštesnis kamštelis) sudaro bent 1/10 pardavimo kainos. Pakeiskit dizainą, išnaikinkit mažus kamštelius, please.

4. Rimtai užpisa nešti į ketvirtą aukštą tas sunkenybes. Tuomet kiekvienąkart būtinai pagalvoju – ble, viską juk anyway išmyšiu, uff.p.s. galvoju, ar tik neverta paleisti naminukės liniją (kai tai taps legalu) su brandu Vodka Vodka.


Nuodai Sūru

14 Replies to “Voda Voda anyone?”

Leave a Comment

Your email address will not be published.