Vizualiniai Srautai 31

VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – skiltis, kurioje Sha:▽:Ah atstovai apžvelgia labiausiai dėmesio vertus post-punk, synth-pop, minimal-wave, shoegaze ir experimental video kūrinius.

Dievišku balsu apdovanota Weyes Blood rudenį pristatė antrąjį singlą Some Winters iš savo greit pasirodysiančio albumo The Innocents. Tiek vasaros šiluma dvelkiantis klipas tiek neo-klasikos ir drone elementais praturtintas kūrinys pakeri savo grožiu ir fatališkumu.

 

Švedų psych-rock projektas Goat pristato klipą Hide from the Sun iš naujausio savo albumo Commune. Video darbas stipriai paduoda rūgšties, ko pasekoje psichodeliniai garsai perpynė okultinius simbolius su įvairių pasaulio kraštų mitologija. Gautą efektą galima sulyginti su kultiniais Jodorowskio filmais.

 

Japonų noise punk freakai Bo Ningen susidėjo su Jehnny Beth iš Londono post-punk projekto Savages. Kolaboracijos rezultatu gavosi aštresnės muzikos gerbėjų ausis bei akis džiuginantis kūrinys CC.

 

Holly Herndon video kūriniai yra kažkas daugiau nei muzikiniai klipai. Tai meniniai performansai, kurių metu autorė leidžia paklaidžioti po internetinės kultūros simbolių persmelktą pasąmonės srautą. Naujas Holly Herndon darbas Home perteikia jos pasikeitusį santykį su technologijomis po NSA šnipinėjimo skandalo.

 

Žmonės kalba, kad tik laiko klausimas, kada Vilniuje išvysime Groundislava. Apetitui sužadinti amerikietis išleido su Rare Times įrašytą kūrinį Girl Behind the Glass, kurio pristatymui buvo sukurtas siurrealistinis kompiuterinis žaidimas. Jį galima atsisiųsti iš atlikėjo svetainės groundislava.com. Žemiau esantis video yra iš žaidimo fragmentų suklijuotas kūrinio klipas.

 

Pavasarį debiutinį albumą Loon pristačiusi Brightono dream-pop ketveriukė Fear of Men rudenį grįžta su antruoju video klipu kūriniui Tephra. Pagal visas geriausias DIY tradicijas video darbas buvo surežisuotas ir nufilmuotas pačios grupės.

 

Hipnotizuojantis ir Dreamtrak prodiusuotas kūrinys A Way To Say Goodbye žymi ambicingą Londono atlikėjos Pix karjeros pradžią. Dainos autorė įkvėpimo sėmėsi iš alternatyvaus r’n’b bei klasikinio shoegaze, kas labai gražiai ir subtiliai atsiskleidžia ir debiutiniame darbe.

 

IC3PEAK – šiais metais į dienos šviesą išėjęs tamsiųjų beatų duo. Projekto garsuose nesunkiai galima atsekti witch house atgarsių, tačiau savo pačių labui IC3PEAK bando juos vystyti toliau, taip sukuriant labiau savitą skambesį ir vizualinę estetiką. Klipas Collapse yra antrasis grupės video darbas.

 

Italic recordings spalį planuoja išleisti savo jubiliejinį 100-tąjį leidinį, kuriuo taps Vokiečių electro-pop projekto Von Spar albumas Streetlife. Video klipas Chain Of Command yra pirmasis oficialiai pristatytas darbas iš šio leidinio.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *