11 suru

Vizualiniai srautai publikacijų ciklas, kuriame post-žurnalas Sha:▽:Ah apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, witch house, beats ir post-punk video klipus.

Stilingieji britai Vuvuvultures yra viena iš nedaugelio grupių, kuri masių vartojimui sugeba parengti skoningą, energingą ir intensyvų tamsiai lipnių garso bei vaizdo srautą. Šviežutėlis Safe Skin jį dar ir praturtina aitriais jaunų kūnų kvapais.

Praeituose Vizualiniuose srautuose buvo įtrauktas minimalistiškas King Midas Sound klipas Funny Love. Nepraėjus nei dviem savaitėms, projektas pristatė visiškai kitą savo kūrybos pusę – intensyvų ir šiurkštoką Aroo.

Pirmąkart išgirdus Kool Thing debiutinio albumo singlą TV Tower mintys nukeliavo į naktinį Berlyną. Tačiau kūrinio klipas palieka miestą nuošalėje ir su grupės narėmis persikelia į šaltus Vokietijos miškus.

Aktorės bei įstabaus balso savininkės Aleksa Palladino ir jos vyro Devon Church projektas Exitmusic pristato antrąjį klipą White Noise iš savo debiutinio albumo. Vaizdas vietomis gal kiek ir saldokas, bet Aleksos balsas ir charizma viską puikiai kompensuoja. Reikia tikėtis, kad Exitmusic niekados negrės Marina and the Diamonds populiarumas

Dvidešimt pirmo amžiaus ragana yra nepaprastai daili ir elegantiška būtybė, kuri, be abejo, klausosi tamsaus post-punk. Su viena iš šių vilioklių pakvietė susipažinti airiai Girls Names.

Kaip naktinių užmiesčių siluetai yra post-punk klipų klišė, taip atrakcionų parkai – dream-pop. Pagal visas žanro taisykles šią saldžiai blizgančią lokaciją puikiai išnaudojo ir žavioji paryžietė Melody’s Echo Chamber.

Grupelė tamsesnės muzikos gurmanų iki šiol pamena, kaip vokiečių synth-punkeriai Schwefelgelb ištaškė Vilniuje vykusį Creeper festą. Vienas iš dueto narių Sidas paskutiniu metu pradėjo eksperimentuoti su tamsiais ir analoginiais industrial garsais. Šviežiausias to rezultatas – vos prieš savaitę oficialiai dienos šviesą išvydęs projektas Keluar.

Vienas ryškiausių alternative hip hop atlikėjų Le1f sugrįžo su nauju vaizdu Spa day. Pats klipas nėra toks intensyvus ir spalvingas kaip ankstesni reperio vaizdai, tačiau prodiuserio darbo ir Le1f charizmos pilnai užtenka patenkinti keistesnių garsų gurmaną.

Neskaitant per penkias minutes „sulėtinamų“ remixų, niekada neteko girdėti padoraus witch-house koverio. Panašu, kad Denverio duetas Force Publique bus pirmieji, kuriems tai pavyks padaryti su The Smashing Pumpkins klasika Today.

Jei The Knife grotų deep house tai skambėtų panašiai kaip Maya Jane Coles ir Karin Park kolaboracijoje gimęs Everything. Tamsūs ir stiprūs vaizdai puikiai derantys prie skandinaviškai šaltos šokių muzikos.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *