Du dvigubi kvietimai į LRT Opus Ore serijos Keymono koncertą dovanų

2013-05-20        

LRT_Opus_Ore_-_Keymono

LRT Opus sėkmingai tęsia gyvų koncertų tradiciją, skirtą lietuviškų grupių ir atlikėjų kūrybai skleisti. Artimiausias koncertas – gegužės 22-ąją. Tą vakarą LRT Opus studijoje koncertą surengs tarp Vilniaus ir Londono gyvenantys Keymono. Kaip jau tapo įprasta, koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją bei internetą.

Keymono – tai raktas į vientisumą. Šis vardas yra visus grupės gyvavimo metus lydėjusių pokyčių rezultatas. Geriausios šokių ir elektroninės muzikos apdovanojimas The People’s Music Awards, pakitęs dainų skambesys, požiūris į kūrybą, narių sudėtis padėjo grupei iš BrassBastardz lėliukės virsti Keymono drugeliu.

Keymono sudaro keturi jauni ir talentingi žmonės:
Alvydas Mačiulskas – vienas iš grupės įkūrėjų, prodiuseris ir multiinstrumentalistas
Aurimas Rimeikis – kitas kolektyvo pradininkas grupėje atlieka trimito ir klavišinių partija
Daiva Starinskaitė – grupės vokalistė ir tekstų autorė
Marijus Aleksa – grupės būgnininkas

Darbas su skirtingų stilių atlikėjais ir muzikantais grupei suteikė galimybę neapsistoti ties viena muzikine kryptimi, tad Keymono savo kūrybą apibūdina kaip house, hip hop, funk, electro stilių mišinį, kurį gražiai apjungia soul nuoširdumas ir gyvumas. Jeigu vis dėlto reikėtų įvilkti jų muziką į kažkokį konkretų stilių, tai labiausiai tiktų eclectic electropop.

Daina Bubble In A Trouble iš albumo Syntezatorium 2011 metais grupei pelnė ypatingai svarbų įvertinimą – geriausios šokių ir elektroninės muzikos grupės titulą pasauliniuose The People‘s Music Awards apdovanojimuose. O 2012 metais daina Everything“ iš to paties albumo laimėjo geriausios šokių dainos nominacija pasauliniuose Online Music Awards.
Šiuo metu grupė Keymono pasirašė sutartį su EMC music/Sony music ir planuoja išleisti savo senų dainų kompiliaciją užjūryje.

Po LRT Opus Ore vėliava jau grojo viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių Fusedmarc, šiuolaikines klezmerių ir Balkanų muzikos interpretacijas kuriantys Banda Dzeta, alternatyvios muzikos rinktinė Kurak, elektroninės muzikos duetas Golden Parazyth, eksperimentinio džiazo trio Sheep Got Waxed ir itin retai Lietuvoje koncertuojanti Alina Orlova.

Keymono koncerto pradžia – 18.00 val. (griežtai neveluoti!).

Plačiau apie atlikėją https://www.facebook.com/keymonosound   http://keymono.org/

Radijo stoties LRT Opus dažniai:
Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginė transliacija iš LRT Opus studijos: http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

Jei norite patekti į vidų – juks reikės parašyti pusantros pastraipos rašinėlį, kurio tema turėtų skambėti maždaug taip: „Daiva ir Justė Starinskaitės: sesių panašumai ir skirtumai, kuri iš jų gražiau dainuoja, kuri gražesnė ir kodėl man taip atrodo“. Atsakymų variantus, kaip visuomet, rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje. Dviejų įtikinamiausių rašinėlių autoriams atiteks po dvigubą kvietimą į koncertą.

Konkursas vyksta iki trečiadienio (gegužės 22 dienos) 13 valandos.

 
P.S. Visi dalyvavę šiame konkurse, tačiau nelaimėję kvietimų į LRT Opus studiją galės nemokamai apsilankyti Keymono koncerte jau sekančią dieną (gegužės 24, 20.00 val.).

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published.