Visage_-_Hearts_And_Knives

VisageFade To Grey. New Romantics himnas, gimęs per glamūro reidą kaip atsakas visa vienyjančiai Londono punk kultūrai. Vienas iš tų atvejų, kuomet viskas yra per daug tobula, kad gyvuotų ilgai – Visage išleido tris albumus per ketverius metus ir nukėlė veiklą į The Blitz Club. Po 29 metų, šiandien, išleidžia albumą Hearts And Knives.

Visage yra legendinė grupė, kuri buvo naujos subkultūros pradininkai ir skiepytojai. Drauge su Boy George ir draugais aktyviai savo veiklą sieję per The Blitz Club, kur New Romantics tapo vienintelė nata, kurią girdėjo Blitz Kids. Visage niekada nebuvo tik muzika. Jie buvo mados dalis. Savotiškos, bet dalis.

Po 29 metų pertraukos – Hearts And Knives. Kodėl? Jis nėra blogas, kad būtų sensacija, tačiau nėra tobulas, kad būtų dviguba. Kadangi Visage niekada neteigė, kad jie kurioje nors veikloje būtų padėję tašką, tai šis žestas turbūt yra tik kiek keistas (visuomet metu komerciškai įtarų žvilgsnį į tokius pasirinkimus). Hearts And Knives nepateikia kažkokių ypatingų naujienų stiliuje, ta pati solidi romantika, atlikta tais pačiais instrumentais, kai jie dar buvo jauni ir on-high.

Shameless Fashion buvo taikliai pristatytas vedančiuoju singlu, o albume yra dar keturi labai stiprūs kūriniai. Taigi vien statistitškai žiūrint – albumas yra geras. Tai sugrįžimas į sceną, kuomet gerai įgyvendintos naujai senos idėjos yra tinkamos ir tikrai įdomios, o ne vėl ir vėl dirbama su savo kadaise sukurtų lenegendinių kūrinių originalextendedbootlegomgeuroneuromix2013 versijomis.

Lost In Static!


 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *