Jau po 20 valandos (nors oficialiai durys – 19.00, koncertas – 20.00) Loftas pasitiko pagarbos verta eile užsilenkusia už stotelės. Visa laimė, ji judėjo greitai ir tvarkingai. Muzikantai scenoje pasirodė 20.45. Visi trys bičai pasipuošę civilinio karo mundurais, lyg kokie My Chemical Romance fanai, tik su telniažkėm po apačia. Pradėjo iškart nuo naujos dainos Going Nowhere. Graži.

Toliau viskas vyko savo (įprasta) vaga. Profesionaliai ir užtikrintai. Net nuobodu… Pradėjau savęs klausinėti, kam žmonės vėl ir vėl eina į jų koncertus? Patinka, tikriausiai.

Nuo pat koncerto pradžios šmėstelėjo mintis, kad Somov/Jazzu vis labiau (tendencingai) virsta roko grupe. Dar labiau šis įspūdis sustiprėjo, kai scenoje atsirado azijietiškų bruožų Robin from London ir pradėjo pjaustyt elektrine gitara. Nieko nepasakysiu, į temą, laiku ir vietoj.

Koncerto metu Justė, kaip visuomet, kelis kartus persirenginėjo. Be pauzių. Tuo metu likę vyrukai grojo intrus arba outrus. O tai – gerai sudėlioto seto ir kruopščių repeticijų darbas, ko gero. Po pertraukos parūkymui arba kitaip bobiškos pasirodymo dalies (Print, Muzika tu ir abiejų Butterflies dalių) ir dviejų valandų grojimo susimąsčiau, kad iš nesugrotų favoritų liko tik Journey. Taip ir buvo. Toliau sekė akivaizdus Tik pasilik akustinis variantas ir suplanuota bisui Revolution.

Koncertas geras, neprisipisi. Tik kitą kartą eisiu tikėdamasis minimum skandalo ar bent kokios razinkos, pvz. Leonas scenoje grotų užsidėjęs Justės suknią arba Domas grodamas gitara padarytų salto nuo būgnų. Ot būtų numeris, ką?!


Grojaraštis:

Performansas: 9/10
Garsas: 8/10
Šviesa: 7/10
Trukmė: 10/10
Kaina: 33-53 Lt (neskaičiuojant pižonų)
Alus: 6 Lt/ 0,33 tuborg
Gražių merginų: dafiga, ir dar pavasaris

Bendras: 9/10


Foto: Vincas Alesius
[nggallery id=337]

Bangos Koncertai Sūru

7 Replies to “Vilniuje vėl grojo roko grupė Somov & Jazzu”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *