Kiek mažiau nei mėnuo liko dar vieno merginų džiaugsmo, pavadinto „Užtemimu“ („The Twilight Saga: Eclipse“) – „Saulėlydžio“ sagos trečiosios ir dar ne paskutinės dalies. Tikrosios šios istorijos gerbėjos jau dabar statosi palapines prie artimiausių kino teatrų, tuo tarpu likusią galimos auditorijos dalį dar reikią įkalbėti. Vienas iš tokių bandymų įlįsti į potencialių žiūrovų pasąmonę pasirodė žurnale „Vanity Fair“. Jame – vampyriškai viliojanti Dakotos Fanning, Nikki Reed, Ashley Greene, Elizabeth Reaser, Bryce Dallas Howard ir Julios Jones fotosesija bei jų pasakojimai apie įspūdžius iš filmavimo aikštelės.


Suru.lt vyr. redaktorius Bongas reguliariai pasakoja apie savo laimikius „Muzikos bomboje“. Aš Jums galiu parekomenduoti taip pat neblogą laimikį – iki birželio 8 d. preorderinti „Užtemimo“ OST už 17 žalių, imant normalią pakuotę, kurioje rasite ir filmo posterį, arba už 15 žalių, jei perkama iš iTunes. Fair deal. Abejojantiems primenu, kad dar „Jaunaties“ garso takelis nustebino solidžiais atlikėjais. Trečioji dalis nusileisti nežada ir mūsų ausytes vilioja tokiais garsiais vardais kaip Muse, UNKLE ar Beck. Pailiustravimui – Beck ir Natashos Khan, žinomos kaip Bat for Lashers, bendras darbelis, tinkantis užbaigti penktadienio darbus.


Žadama, kad „Užtemimas“ susilauks kur kas didesnio vyriškosios auditorijos dėmesio, nei dvi pirmosios dalys. Pasak pačių aktorių, tikrai pamatysime daugiau spec. efektų ir kovų scenų. Pažiūrėjus antrąjį treilerį, tikėtina, kad pažadai yra visai realūs.

Filmo premjera Marijos žemėje įvyks liepos 2 d.


Ar norėtumėte filmą pažiūrėti vienoje salėje su šia jutubės deive?

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *