Trys moterys – trys britiškojo kino ikonos. Dvi iš jų – jaunos, tačiau jau susižvejojusios po „Oskaro“ nominaciją, trečioji – retas svečias Holivude, bet kiekvieną savo karjeros filmą papuošdavo tarsi alyvuogė Martini kokteilį. Ponios ir ponai, pristatome Keira Knightley, Carey Mulligan ir Charlotte Rampling naujausioje režisieriaus Marko Ramaneko juostoje „Never Let Me Go“, pastatytoje  pagal to paties pavadinimo britų rašytojo  Kazuo Ishiguro romaną. Kadangi tai istorija apie dvi merginas ir vaikiną, užaugusius kontakto su išorinio pasauliu neturėjusioje mokykloje, o vėliau supratusius, kad jų paskirtis – tapti donorais, turime paminėti ir Andrew Garfieldą, kurį ne taip senai galėjome matyti „Daktaro Parnaso fantazariume“ („The Imaginarium of Doctor Parnassus“).


Išgirdus žmonių, auginamų tik donoriniu tikslu, temą, prieš akis man visada išplaukia „Sala“ („The Island“) su Ewanu McGregoru ir Scarlett Johansson, tačiau „Never Let Me Go“, nors ir turi savyje fantastikos žanro detalių, tačiau yra pakankamai gyvenimiškas ir nuoširdus. Kitaip sakant, atimkime “nerealias” istorijos temas ir gausime gražų pasakojimą apie jaunų žmonių likimą, iš paauglystės perėjus ir suaugusiųjų pasaulį.

Pasaulinė filmo premjera numatyta šių metų spalio 1 d. Mūsų šalies kino platintojų tinkleliuose jo dar nėra. Lauksime atsirandant.

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *