UnderCover: Forever J

2012-04-08        

Terry Hall nėra plačiai žinomas atlikėjas mūsų krašte. Tačiau nepaisant to spėjo pabūti grupių The Specials ar Fun Boy Three vokalistu bei bendradarbiavo su Lightning Seeds, David Stewart, Gorillaz, Tricky…

Savo sąskaitoje Terry taip pat turi du solo albumus. Nežinau kodėl, tačiau jo daina Forever J (tuometinės Terry žmonos vardas buvo Jeanette) niekados taip ir netapo hitu, nors mano galva tai yra tobulas pop gabalas. Man jis skamba lyg niekad Robbie Williamso neatliktas, specialiai jam Guy Chambers parašytas prabangus megahitas (nepaisant fakto, kad 1994-ais Robbie dar strakaliojo su Take That).

 
And One berniukų iš Vokietijos koveryje mano mėgstamiausia eilutė išlieka ta pati. She says “oh well, you’re no Mel Gibson but that’s okay” today could be your lucky day, – Steve Naghavi ištaria su tokiu užtikrintumu ir nerūpestingumu, kurio užpavydėtų Džeimsas Bondas.

 
Porelė graikų surado kitokį būdą: jie pasiėmė akustinę gitarą ir nuėjo prie jūros.

 
Atleiskit, bet trečio koverio man niekaip nepavyksta surasti. Aišku, kažkada Forever J  karaokė versiją būtinai sudainuosiu pats. Bet kol tai neatsitiko pamaniau, kad pagrindinės Mono dainos motyvas labai primena Forever J.

 

 

Geriau pavyko:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.