Į Lietuvą sugrįžta ukrainiečių atlikėja Luna, praminta tikru savo šalies muzikos revoliucijos veidu. Šią vasarą atlikėja surengs koncertą, skirtą paremti karo niokojamai gimtinei. Jos muzika nuskambės liepos 3 dieną, menų fabrike Loftas Vilniuje.

Kristina Gerasimova gali būti vadinama labiausiai nuostabą keliančiu veidu, kada nors vadovavusiu muzikinei revoliucijai. Tačiau jos muzika simbolizuoja pokyčius pop muzikos srovėse, o požiūris – jaunosios Ukrainos kartos žvilgsnį į kultūrą.

Savo balsu, muzikiniais vaizdo klipais ir asmeniniu stiliumi ji greit pavergė Ukrainos jaunimo vaizduotę ir, skirtingai nei kiti blizgūs šalies pop atlikėjai, Kristina kuria hipnotizuojančias, lengvais elektro ritmais dvelkiančias dainas.

Jos sėkmė – organiška: kaip sako pati atlikėja, viskas prasidėjo nuo Facebook įrašo, reklamuojančio jos pirmo singlo „Osenj“ vaizdo klipą.

„Nesinaudojau jokiomis viešųjų ryšių paslaugomis. Viskas, ką padariau, tai patalpinau vaizdo klipą internete, o tada žmonės tiesiog juo pasidalijo. Neįdėjau į tai jokių pinigų. Norėjau, kad viskas vyktų natūraliai“, – sakė dainininkė žurnalui Vogue.

Nuo 2016 m. Luna išleido keturis albumus: Mag-ni-ty, Ostrov svobody, Zakoldovanniye sny ir naujausią Trans, kuris pasirodė 2019 m.

Per pastaruosius metus ji ištobulino duslų ir rafinuotą skambesį, o jos muzikinis stilius buvo giriamas už elektroninės muzikos derinį su melancholiška nuotaika.

Kaip pagrindinį įkvėpimo šaltinį Luna nurodo 90-ųjų popkultūrą, o ypač į Cocteau Twins panašius žemus, bet stiprius ritmus, kurie akivaizdūs daugumoje jos dainų. 

Ją patartina išgirsti kiekvienam electro pop ir indie pop gerbėjui, net jei nesuprantate nė žodžio ukrainietiškai ar nemėgstate rusų kalbos.

Luna Vilniuje pasirodys liepos 3 d., menų fabrike Loftas. Atlikėjos komandos sprendimu, dalis surinktų lėšų bus pervestos specialiosioms pajėgoms „Azov“.

Be to, turite galimybę laimėti du kvietimus į šį koncertą. Jums tereikia pasidalinti mėgstama Luna daina (pvz. youtube nuoroda) ir pažymėti (užtaginti) asmenį, su kuriuo kartu eisite į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki penktadienio, liepos 1 dienos 15 valandos. Nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *