Tyrėjų naktis

Kaip žinia,  Suru.lt yra pažintinis edukacinis žurnalas, tačiau kol kas visko nespėjame padaryti edukacijos labui, dėl to džiaugiamės galėdami priminti apie šį penktadienį (rugsėjo 24d.) vyksiantį renginį „Tyrėjų naktis 2010”. Lietuvos mokslininkai atvers savo laboratorijų duris, vyks paskaitos ir t.t. Iš toli atrodo įdomiai ir patraukliai, taigi žinių ištroškusiems ir smalsumo kamuojamiems daktarams Džekilams ir Kaligariams tai turėtų būti tinkamas renginys.


Cituojame rengėjus

Jau šeštąjį kartą rugsėjo 24 – ąją dieną visus neabejingus mokslui pakvies „Tyrėjų naktis 2010”. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Molėtuose ir kituose mažesniuose Lietuvos miesteliuose lankytojams duris atvers laboratorijos, planetariumai, observatorijos, Vilniaus universiteto botanikos sodas ir kitos vietos, kur dirba mokslininkai. Visi norintys galės susitikti su tyrėjais ir pažinti iš pirmo žvilgsnio tokį sudėtingą mokslo pasaulį.

citatos pabaiga

Visa galybė vizitacijų ir paskaitų įvyks per vieną dieną,  tai suktis / rinktis reiks labai greitai / akylai. Į kai kuriuos renginius (limted) teks užsiregistruoti iš anksto.

P.S. Kas galėjo žinoti, kad yra „Šikšnosparnių apsaugos Lietuvoje draugija”. Jėga!


Folkas

One reply to “Tyrėjų naktis”

Leave a Comment

Your email address will not be published.