...arba lietuviškai pistpenktadienis

Įsibėgėjus pavasariui metas vėl prisiminti seksą šokių aikštelėje. Minimal.lt vedama serija Friday Fuck, skirta purvinajai komandos ideologijos pusei, suka į klubą Opium. Čia penktadienį house, minimal ir tech esencijomis taškysis progos autorius shn iš min_for bei nenuspėjamai marga tarptautinė kompanija – prancūzai Eric Paquet bei Krop ir rygietis Kris Hovel.

Taip atrodo Kris Novel. Kol nepagrojo - nemušti.

Šiemet Kris Hovel su draugais Vilniuje jau lankėsi – čia jie pristatinėjo vieną aštriausių renginių ciklų Rygoje, Pencilhaus, kas mėnesį šokdinantį ne tik pieštukus, bet ir jų laikytojus. Minimal ir tech house grojantis Kris darbuojasi ir su vardu Danscotheek, namuose yra pasitikęs Anja Schneider, Guido Schneider, Benjamind Bates ir krūvą kitų, o savo ruožtu latviškas bangas spėjo paskleisti Londone, Barselonoje, Berlyne ir kitur. Penktadienį į Opium latvis atvažiuos vienas, bet po praėjusio vizito metu su min_for komanda užmegztos draugystės – tikrai ne vienišas. Kalbama, kad šįkart santykius internacionaliniai draugai stiprins romėniškais orgijų principais.


Asmuo, į Friday Fuck nuolat įliejantis prancūziško gašlumo – krūvą metų Vilniuje gyvenantis Eric Paquet – šįkart už DJ pulto pasikvietė taip pat sostinėje inkarą numetusį savo tėvynainį Krop. Abu vyrus vienija tėvynės meilei skatinti susikurtas projektas La French.


Visa penktadienio naktis bus skirta atodūsingoms minimal ir tech house bangoms ir jų tepamam judesiui šokių aikštelėje. Septynios valandos su Friday Fuck – nemokamos.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *