Rudenį atšalo oras…

Aha, visi buriasi į poras. O jei esi Tamošius be kepurės ir namie nelaukia net šuo…

Dabar pats geriausias laikas (išskyrus Kalėdas) romantikai. Kelios dienos ir Vingio parkas (ar kitas lokalus ošiantis – šlamantis) pavirs pageltusių lapų krūva. Visos studenčiokės, palikusios savo mylimuosius provincijoj ar tos, kurios neturi ką veikti (nes su biču visada atsirastų) – patrauks ieškoti ko nepametusios. Vaikščios koja už kojos, ilgesingu žvilgsniu  dairysis į žąsų virtines danguje bei balandžių kakučius ant takelių, tau pažvelgus apsimes besimėgaujančios neveikiančio ausinuko muzika…

Bet tik pabandyk ją užkalbinti (geriausia dėmesį atkreipti pamojuojant ranka, nes ji juk negirdi, tiesa?) – ir iškart sulauksi šiltos drovios šypsenos.

–        Kaip tik kuriu eilėraštį apie lapus, kurie susitiko vakarėlyje – padėk surasti rimą žodžiui „šlapias“…

–        Aš iš studentų laikraščio „niekad negirdėjau tokio“ – gal sutiktum nusifotografuoti „romantiškas ruduo“ rubrikai? (Bus reikalingas fotoaparatas ar bent jau gudrafonas su kamera).

–        Ar girdėjai, kad pernai begriuvinėdami į lapus 7 žmonės Vilniuje rado vertingų daiktų?

–        O žinai, kad žąsys išskrenda žiemoti, nes bijo užspringti voratinkliais per bobų vasarą? (visiška nesąmonė, jei ką).

Pasitelk fantaziją. Nors jos čia ypatingai daug ir nereiks. Būk šiltas ir mielas (iki tam tikros ribos, aišku).  Parkuose vaikšto merginos, kurios iš esmės yra geros širdies. Tai nereiškia, kad iš savo gerumo jos iškart tau duos pasišildyt rankas savo megztuko kišenėse, bet graži draugystė čia tikrai gali prasidėti.

Galimos klaidos:

 

Užkalbinai merginą, kurios vaikinas nuėjo palaistyt tų pačių nukritusių lapų. Apsimesk trumparegiu ir dėk į kojas. Kitą kartą ilgiau stebėk aplinką. Ypač šiugždančius krūmus.

 

 

 

 

Bandai užkalbinti sportuojančią bėgikę. Turi būti geros formos, kad pavijus (jei pasiseks) neuždusęs išpyškintum jai apie žąsis ir vorus…

 

 

 

 

 

Būk atsargus su transvestitais ir iškrypėliais. O tai jie tokių triukų tau lapuose parodys…

 

 

 

 

 

Ar esi bučiavęsis sausų lapų krūvoje?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Folkas

5 Replies to “Taisyklė Nr. 6: klevo lapai”

Leave a Comment

Your email address will not be published.