suru

Švytėjimai startavo pernai su TARP festivaliu ir chillwave žvaigžde Sun Glitters. Didelio dėmesio sulaukęs vakaras pavirto renginių ciklu ir Vilniaus publiką toliau svaigino šviežiausiais tamsios urban muzikos ritmais.Šįkart laukia paskutinė Švytėjimų dalis, kurią vainikuos PALMISTRY (aka Shrimp Boy) – alternative r’n’b atlikėjas iš Londono, savo garsuose naudojantis tamsesnių beatų ir atmosferinių vokalų paletes, o tekstuose romantizuojantis gyvenimą neono šviesose paskendusiame metropolyje.

Palmistry muzikoje jausmingai persipina The Weeknd ir Burial įtakos, o jo instrumentalus jau spėjo įvertinti ir reperis Triad God (Hippos In Tanks). Ant scenos jaunasis talentas jau lipo kartu su tokiais atlikėjais kaip Pictureplane, Trust, How To Dress Well, Maria Minerva, todėl laukia puiki proga jau dabar susipažinti su būsimu dideliu vardu ir prisiliesti prie naujausių muzikos srovių pulso. Renginyje pasirodys ir naujas perspektyvus lietuvių projektas FUME, kurio muzikoje unikaliai apjungiami gilūs atmosferiniai garsai ir folk motyvai.

Taip pat vakarėlio garsus generuos DJ komanda, kurią sudarys: šamanišką tropikų veidą atskleisiantis Ophex, Lumenous kompiliacijų autorius RUGЯGЯLЯ bei tamsesnės elektroninės muzikos scenoje visiems puikiai žinomi Paul Nevermind ir Maida Bazaar.

Laikas: gegužės 11d. 22:00
Vieta: Gluck (Upės g. 6)
Organizacija – www.facebook.com/shatrija

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *