MIN_Jimmy_WEB

Meile jau minėjo, kad Džimis atvaro i Vilnių. Bet organizatoriai taip gražiai jį pristato…
Negalim nepasidalinti. Be to ir patys eisim. O jūs??


„Paauglystėje aš grojau bordeliuose. Mano brolis taip nusprendė“ – kalba neoninis Detroito stileiva fotografas Jimmy Edgar. Ne legenda ir ne dinozauras, tačiau prisiliečiantis iš vidaus prie trikampių tavo lūpų. Nacionalinių mados namų guminių kostiumų siuvėjas, kuriantis vaizdo instaliacijas ne savo muzikai iš šikšnosparnių kraujo.


Mačo, jautrus kaip fotopopierius, apsirėdęs moteriškais apatiniais, prisiklijuoja ūsus. Jis vaikšto parankėmis su Terry Richardson ir Steven Meisel, kolekcionuoja filmus apie vampyrus ir filmuoja save nuogą.


Jam dvidešimt penki ir manekenė, bent kiek nuo muzikos sudrėkusiomis ausimis, mielai parkluptų keturiomis, kaip stalas po raudonu miegamojo langu atsiprašantis už seksą.


Jį įkvepia ilgiausios naktys, automatika, narkotikai ir ekstremalios reikšmės.
Zentai, lateksas, raudonos lūpos, nemiga – pomėgių kontekste atrodo skurdžiai palyginus su tuo, kiek blogų žmonų nusinešė jo mantras į savo miegamuosius.
O kuo galėtum pasigirti tu?


Dabar truputį atsikvėpk. Išgerk, prisėsk ir prasiskėsk, kad karštos kamuolinio žaibo miniatiūros nenulaužtų tavo kasdienių frikcijų stereotipo.
Švelniai užspaudęs gilų kaklo tašką jis skuta barzdą pakeliui į Vilnių.

Laimėk orgazmą  –  http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/klubai/?concert=53509
Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *