I’ve got another confession to make…
Dar nuo tų laikų kai sirgau EBM manija man nepraeina pašaliniai efektai.
Štai pavyzdys. Kaskart kai Suicide Commando išleidžia naują khm, khm „darbą“ – būtinai turiu patikrinti kas ten jam gavosi. Nepaisant to, kad praktiškai 99% esu įsitikinęs dėl turinio.


Toks pat algoritmas suveikė ir su prieš savaitę (2010.01.22) pasirodžiusiu albumu Implements of Hell. Ryžas belgas vardu Johan ir toliau (sėkmingai?) kopijuoja gūdžiais 1995-ais savo paties išrastą skambesį.Ir taip (šiek tiek labiau atsukus BPM rankenėlę) 50 minučių. Su įvairiausiomis jau išbandytomis „tuf-dyš, tuf-dyš“ byto versijomis. Kiek nustebino nebent tai, kad kai kurie gabalai ribojasi (ar net įsiveržia) į psy-trance teritoriją. O šiaip, viskas kaip buvo. Ir tarsi to būtų maža Suicide Commando (kaip koks :wumpscut:) papildomai prideda dar vieną CD su tiek pat minučių remiksų. Gal ir nebe reikalo, nes kai kurie jų geresni už originalus.


Suru.lt „originalas“-favoritas:


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/suicide_commando_-_death_cures_all_pain.mp3]

Suicide Commando „Death Cures All Pain“


Neabejoju, kad albumas užkops ant aukščiausios Deutsche Alternative Charts pakylos. Ir jei jūs nors kiek prijaučiate Ze Džermans skoniui – tikrai įvertinsite šį produktą.


Štai ir išsipasakojau.
Bet nieko negaliu su savim padaryt.
Jaučiu, kad kai po dviejų metų pasirodys dar vienas toks pat diskas (tik užvadintas kaip nors Beauty of Torture), vėl eisiu klausyt. Nes juk ir neužtaisytas šautuvas kartais iššauna…

Kaip tai buvo 2004-ais, kuomet dėdulė Johan van Roy paprašė dėdės Rudy Ratzingerio padaryti remiksą.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/suicide_commando_-_One_Nation_Under_God_(Wumpscut_Remix).mp3]

Suicide Commando „One Nation Under God (:wumpscut: remix)“

Bangos Šviežia

3 Replies to “Suicide Commando saviplagijatas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *