Jau skelbėme, kad kone puse amžiaus koncertuojanti amerikiečių grupė Sparks, spalio 4 dieną surengs pasirodymą Vilniuje, Forum palace scenoje. Būtent čia startuos rudeninis koncertinis grupės turas Two Hands One Mouth po Europą. Agentūros Relax Live! vadovas Artūras Mirončikas mena 2008-ųjų vasarą, kuomet salė buvo sausakimša, o atlikėjai tyčia perkėlė savo skrydį namo.

„Pamenu jiems taip patiko Vilniuje, kad abu broliai ekspromtu pasiliko Vilniuje dar vienai parai“, – su šypsena kalba Artūras Mirončikas. „Ta proga nuvykome į Trakus, kur pietavome ant ežero kranto, o vėliau plaukiojome jachta. Net nepastebėjau kada jie spėjo prisipirkti įvairių suvenyrų. Vėliau kai parvyko namo, vyresnysis brolis Ronas atsiuntė keletą nuotraukų. Vienoje jų įsiamžino su lietuviškais suvenyriniais keramikiniais krepšinio marškinėliais. Jis yra prisiekęs krepšinio gerbėjas ir kiek žinau renka visus Michaelo Jordano sportinių batelių modelius. Tuo pačiu plaukiodami jachta Trakuose spėjome ir papokštauti bei sukurti legendinio grupės 1974 m. albumo „Propaganda“ viršelio lietuvišką 2008 metų versiją.“

Agentūros RELAX Live! vadovas atviravo, kad broliai ne kartą prašė patarimų ir lietuviškų patiekalų gaminimo klausimais bei gyrėsi savo virtuvėje atkartoję Lietuvoje ragautą maistą. Gerus įspūdžius iš viešnagės Lietuvoje Sparks klavišininkui namuose taip pat primena garbingoje vietoje laikomas įrėmintas 10 litų banknotas.

„Tiesa, galbūt mažai kas žino, bet prieš keturis metus vizito Vilniuje metu, gavome leidimą filmuoti jų koncertą. Po pasirodymo perdavėme darbinę vaizdo medžiagą ir maloniai nustebome, kad tais pačiais metais specialiai tik Japonijoje leidžiamame albume muzikantai panaudojo keletą momentų iš Vilniaus koncerto. Jie buvo patalpinti kaip papildoma išskirtinė albumo vaizdo medžiaga, o albumo knygutėje patalpinti mūsų sveikinimai visiems grupės fanams pasaulyje“, – prisimena A. Mirončikas.

„Sparks“ vaizdo klipas „Bybis aplink“:

 
Grupės Sparks koncertas įvyks spalio 4 d. (ketvirtadienį) Vilniuje Forum palace.
Bilietus įsigyti galite „Bilietai LT“ kasose arba internetiniame puslapyje.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *