Saulėtoji Adrijos jūros pakrantė turi, ką pasiūlyti, ne tik planuojantiems atostogas, bet ir vertinantiems kokybišką gitarinį skambesį. Tuo jau kovo 14 d. galės įsitikinti į italų post-punk trijulės Soviet Soviet koncertą klube Kablys susirinkę klausytojai. Aštrūs gitarų rifai, ryškios boso linijos, energingi būgnų ritmai ir ilgesingas vokalas – Soviet Soviet vizitinė kortelė, neišvengiamai išprovokuojanti palyginimus ir su pačiais žanro pionieriais Joy Division.

Italų post-punk kolektyvas savo muzikinių įtakų neslepia ir tarp labiausiai įkvepiančių grupių vardina ne tik žymiąją ketveriukę iš Mančesterio, bet ir skambesiu neretai artimus Placebo bei tokius alternatyviosios roko muzikos sunkiasvorius kaip Nirvana, REM, Radiohead, Dinosaur Jr., A Palce To Bury Strangers ir kitus gerai žinomus vardus. Tiesa, kritikai pažymi, kad Soviet Soviet nėra tik dar viena post-punk šablono variacija, o šviežią skambesį grupė atranda nebijodama bristi ir į cold wave, art punk bei kitus alternatyviuosius vandenis.

2008-aisiais Italijos Pezaro mieste susibūrusi trijulė vietinę publiką netruko sužavėti pluoštu savarankiškai išleistų įrašų ir gausybe gyvų pasirodymų, apie kuriuos garsas netruko pasklisti ir už gimtosios šalies ribų. Tikrą proveržį Alessandro Costantini, Andrea Giometti ir Alessandro Ferri muzikinėje karjeroje sukėlė 2011 metais išleistas pirmasis oficialus grupės mini albumas Summer, Jesus. Po to, kai jis išvydo dienos šviesą, Soviet Soviet pripažinimas tamsesnės alternatyvos sluoksniuose tik augo, o grupę gerbėjai atrado net ir tolimiausiuose pasaulio kampeliuose.

Taip buvo pakloti pamatai 2013 metais išleistam debiutiniam grupės albumui Fate, kuriam gerų žodžių negailėjo nei kritikai, nei fanai. Debiutiniame studijiniame albume grupė suskambo dar ryškiau, o jos koncertams būdinga energija buvo sėkmingai perkelta į dešimties dainų įrašą. Po trejų metų sekė ir antrasis studijinis albumas Endless, kurį grupė apibūdina kaip itin intensyvų ir asmenišką pirmojo tęsinį.

Soviet Soviet puikiai jaučiasi tiek studijoje, tiek scenoje, ant kurios trims draugams iš Pezaro tenka lipti dažnai ir labai įvairiose vietose – nuo didžiausių Europos sostinių koncertų salių iki Pietų Amerikos alternatyviosios muzikos klubų. Soviet Soviet koncertuoja išties profesionaliai, todėl grupė daugeliui post-punk gerbėjų yra viena iš privalomų išvysti gyvai. Ne veltui, gerbėjai JAV liko itin nusivylę, kai 2017 metais dėl nesusipratimo su kelionės dokumentais grupės nariai buvo neįleisti į šalį ir po areštinėje praleistos nakties deportuoti atgal į Italiją.

Laimei, norint koncertuoti Lietuvoje italams vizų nereikia, todėl alternatyvos mėgėjai Soviet Soviet ant Kablio scenos galės išvysti ir solidžiu post-punk pasimėgauti jau kovo 14 d. Norintys tai padaryti dar gali suspėti įsigyti pigesnių išankstinių bilietų.

Be to, turite galimybę laimėti du kvietimus į šį koncertą. Jums tereikia pasidalinti mėgstamu Soviet Soviet kūriniu (nuoroda) ir pažymėti (užtaginti) asmenį, su kuriuo eisite kartu į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki antradienio, kovo 3 dienos 21 valandos. Nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *