Daugelis aplinkui skundžiasi, kad „Goldfrapp pradėjo groti popsą“. O man šis albumas yra fun fun fun. Tiesiog manau, kad Alison su partneriu sugalvojo pajuokauti ir peršoko į kokybiškai (ir stilistiškai) kitą lygmenį. Penktasis Londono dueto ilgagrojis lentynose be jokios gėdos jausmo nutūpia šalia Scissor Sisters, Kylie ir kitokio quality pop. Net visai netoli Pet Shop Boys.


Be to man, dar prisimenančiam Samantha Fox, Sabrina, Sandra ir panašius brangakmenius, dvigubai linksmiau jog Golfrapp flirtuoja su eighties skambesiu. Ar jūs matėt šį albumo treilerį?

Žiūrėčiau ir žiūrėčiau…Visas Head First yra vienas didelis vasariškas nuotykis. Tolygus ir glotnus, kaip sraunaus upelio dugne besideginantis akmenukas. Pirmą singlą apie raketą tikrai jau girdėjote…


Likusios aštuonios dainos plokštelėje nieko nenusileidžia šiai neoficialiai Eurovizijos nugalėtojai. Nebent vienintelei Alive turėčiau priekaištų. Likimo ironija, tačiau būtent šis kūrinys gegužės 24 dieną bus išleistas kaip antras albumą reklamuojantis singlas.


Pradžioj bijojau, kad toks linksmas ir lengvas albumas turėtų greitai atsibosti. Bet kol kas viskas su juo tvarkoj. Jei kalbėtume apie išliekamąsias vertybes ir visus tuos menus, tai Head First akivaizdžiai nusileidžia Felt Mountain [2000]. Užtat yra žymiai geresnis už praeitą Seventh Tree [2008]. Esu įsitikinęs, kad šiam drastiškam posūkiui (nuo folk prie beveik disco) neabejotinai turėjo įtakos eksperimentinio numerio Happiness sėkmė.


Guliu dabar ir įsivaizduoju, kad aš, kaip koks Jason Donovan (arba David Hasselhoff), bėgu jūros paplūdimiu Alison link. Pro gelbėtojų namuko garsiakalbius sklinda šitas gabalas.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/goldfrapp_-_i_wanna_life.mp3]

Goldfrapp „I Wanna Life“


Bet užteks jau. Einu patikrinti ar Caribou neapsilažalino. Vėliau papasakosiu jums ar visas Swim toks geras kaip Odessa.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *