this_generationKarta, kuriai suteiktas žodis. Jie neša žinią, nes turi, ką pasakyti. Jais tiki. Naujasis Skamp video būtent apie juos. This Generation.

Gliteriai, bytos, lietučiai – neskoninga apskritai, bet susiliejus į vieną visa atrodė, kad taip ir turi viskas būti. 90-ųjų dvasia trenkiantis This Generation video su išraiškingais tipažais (literraly surinktais iš feisbuko) kaip naglos chicos su beisbolo lazdom, skinny boxeris  bei grafitioras ir kiti, ne šiaip sau drumsčiantys tvarką, pasirodo po neilgos pertraukos po paskutinio Skamp klipo, tik šį kart jau ne tik režisuotas Marlos Singer, bet ir filmuotas.

Prie outfitų rankas prikišo Edita (feisbuke puslapis skelbia, kad į ją reikėtų kreiptis YDYTH). Marlai panorėjus, stilistė kiekvienam personažui sukūrė unikalų įvaizdį, nes pagrindinė klipo idėja ir buvo – jokių suvienodėjimų. Juk mokyklos sistemos esmė ir yra ta, visus surūšiuoti, suvienodinti.

Pasipriešinti sistemai, neleisti brukti nenaudingos informacijos į savo galvą, nepasiduoti propagandai – that`s the spirit. Palaikyti juoda/balta švariai grafikai pasitelkti Mados Infekcijos debiutantų Ugnės Martinaitytės ir Pure outfitai (pastarųjų baltą rūbą vilkėjo Erica Jennings). Auksiniais badass`ais pavertė Liucijos Kvašytės bomberiai ir kupriakai. Gatvinius rengė Trip shop. Wee marozino su Adidas, likę – su su kitais sportivnais outfitais.

Kaip ir paskutiniame Skamp video Good girl gone bad, taip ir šiame, visko vierchė buvo unikalioji fotografė ir šiaip veikėja Marla Singer, kurios požiūrio į madą, kartą ir viską kitą, kas yra sudedamosios video dalys, nestigo. Pati teigia, kad jaunystėje buvo iš tų, kurie eksperimentavo su savo įvaizdžiu, taip priversdama tėvus imtis už galvos. Sulaukusi neigiamų reakcijų ji išmoko užsispyrimo ir lyg šiol yra tas mažasis rebel, neatsiduodantis masei ir išliekantis ištikimas tam, ką laiko tikru. Su didžiuliu artimųjų ir draugų palaikymu, kas ir yra didžiausia jos varomoji jėga, Marla nenustoja stebinusi savo eksperimentais.

Po ilgos nefilmavimo pertraukos – naujasis video jūsų vertinimui. Patiks – gerai, nepatiks – turbūt dar geriau.

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *