„Sintel“. Duokit tęsinį!

2010-10-05      3 KOMENTARAI  

Yra tokia freeware kompiuterinė programa „Blender“, skirta 3D grafikai realizuoti animaciniuose filmuose, video žaidimuose, ar filmų spec. efektuose. Jos kūrėjai ir prižiūrėtojai, olandų organizacija „The Blender Foundation“, savo produktą reklamuoja paprastai, tačiau žiauriai patraukliai – kartas nuo karto išleisdami trumpametražius animacinius filmus, kuriuose iš geriausios pusės atskleidžiamos šviežiausios „Blender“ naujovės. Ar tai geras sprendimas?

Atsakymas Jums – per 237 tūkstančių „Sintel“, naujausio kompanijos darbo, vien treilerio peržiūrų jutubėje. Prabrėžiu – treilerio. Kas čia tokio, sakysite? Nieko. Visiškai niekingas rezultatas, jei tai būtų kuklios „Pixar“ ar „Dreamworks Animation“ studijos, susižeriančios milijonus, ką ten milijonus – milijardus pajamų iš savo darbų. Tuo tarpu šio filmuko biudžetą sudarė tik nedideli sponsorių ir išankstinių DVD diskų pardavimų pinigai. Ir tai tik įrodo, kad šlamantieji nėra esminis kūrybos faktorius. Čia trumpas pamokslas mūsų šalies jauniesiems talentams.

Treilerį laižėme daugiau nei 4 mėnesius, kol praėjusio mėnesio paskutinę dieną Olandijos Filmų festivalyje „Sintel“ pagaliau buvo atiduotas visuomenei. Turėkit geras 13 minučių. Bent jau aš tokias turėjau, o dabar jau tikiuosi, kad kūrėjai būsimajam darbui pasirinks šios istorijos tęsinį.

Filmuko tinklapis.

404 Ašaros Kinas

3 Replies to “„Sintel“. Duokit tęsinį!”

Leave a Comment

Your email address will not be published.