Primename formulę. Pirmasis pliusas – tai muzika ir naktinis klubas. Antrasis – atlikėjai ir judėtojai. Trečiasis pliusas išryškėja tik šokių aikštelėje. Trumpai tariant, rugsėjį prisistačiusi Partyzanų ir Minimal.lt serija +++ grįžta į Vilniaus klubą Opium.


Įsimintiną datą – rugsėjo 11-ąją – +++ tapo debiuto platforma. Čia pirmąjį savo EP pristatė techno kūrėjas Calli, gyvas kurio pasirodymas iššaukė ne vienos sielos puolimą. Šįkart, žada abiejų organizatorių komandų atstovai, ir gyvumo, ir preteksto nusidėti, taip pat netrūks.


Norėdami pažvelgti toliau, nei artimiausių draugų-kolegų kompanija, +++ idėjininkai vieno elemento savo programai ieškojo viešai. Visi norintys siuntė savo demo įrašus, kuriuos perklausę Partyzanai ir Minimal.lt vienbalsiai į viršutinį renginio aukštą – Down – groti pakvietė Andrių Kuvaldą. Jaunas ir labai nuoseklus vilnietis vinilų kolekcionierius žada gilų setą „su užraitymais“. Su jo skleidžiama nuotaika tikrai nesikirs Kauno naktinio judėjimo veteranas Marius Banga, taip pat atsigabensiantis pilną plokštelių bagažinę.


Apatinėje vakaro erdvėje – Up – svečius iki ašarų suderinta selekcija pasitikinės Mantas T. ir Nostra (Partyzanai) bei Shn ir El_T (Minimal.lt), kurių garsus vaizdais vers VJ Vytas Realtime. Atėjus deramam metui didžėjai užleis vietą Techstylism veteranui Pagalvei. Jis į stroboskopo šviesą ištemps dažniausiai po pagalve puoselėjamą gyvą techno pasirodymą.


Iki vidurnakčio pliusą ant kaktos užsidėti bus galima nemokamai. Vėliau teks atskaičiuoti 10 Lt, bet be pliuso sekmadienį gatvėje geriau nesirodyti.

+++ spalio 9-ąją startuoja 22 val.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *