LRT Opus jaunu grupiu konkursas

LRT Opus kartu su menų fabriku Loftas skelbia apie bendrą iniciatyvą – visą vasarą LRT Opus terasoje Lofte saulės atokaitoje bus renkamas įdomiausias muzikos naujokas Lietuvoje.

„Šiuo metu skelbiame grupių registraciją. Kviečiame visas jaunas, pradedančias ir jau pradėjusias grupes pildyti anketą ir dalyvauti trijų pakopų konkurse. Finalas įvyks vasaros pabaigoje“, – apie konkurso startą pasakoja radijo stoties LRT Opus vadovas Darius Užkuraitis.

Šiame konkurse nėra jokių muzikinių žanrų ar amžiaus apribojimų. Svarbiausias kriterijus – konkurse dalyvauti galima tik su savo kūrybos muzika.

„Lietuvoje neliko muzikinės spaudos, nėra nei vienos TV laidos skirtos muzikai. Realiai debiutuoti galima Fajeboke ir YouTube, tačiau pasirodyti prieš auditoriją yra visai kitas reikalas“, – sako muzikos debiutų platformą kartu su LRT Opus kuriantis muzikantas Victoras Diavara.

Šiame konkurse jaunieji muzikantai bus skatinami ne tik parodyti savo kūrybą platesnei auditorijai, bet ir ugdyti verslumo savybes – bus vertinamas ne tik atlikėjų muzikalumas, bet ir gebėjimas save pristatyti tiek vizualiai, tiek socialiniuose tinkluose.

Nugalėtojų laukia profesinį tobulėjimą skatinantys prizai: singlo įrašymo ir išleidimo galimybė profesionalioje įrašų studijoje, profesionalaus vaizdo klipo nufilmavimas, jo premjera per LRT televiziją, pasirodymas tarptautiniame muzikos festivalyje Loftas Fest 2014.

Anketa registracijai (iki birželio 18 d.): http://goo.gl/qAFRUh

LRT Opus jaunu grupiu konkursas.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.