Sheep_Got_Waxed_VINYLIZED1

Grupė Sheep Got Waxed ir vinilais nepasotinami lietuviškos muzikos gurmanai turi bendrą priežastį džiaugtis. Muzikantai išleido pirmąjį savo vinilą.

Visai šviežią, dar dažais kvepiančią plokštelę klausytojai galės įsigyti atėję į vinilo Pushy pristatymo koncertus. Šįvakar – Kauno menininkų namuose, penktadienį – vilniečių dar neatrastoje naujamiesčio erdvėje Autarkia (nepainioti su Lietuvių industrial monstrais Autarkeia!).

Vinilinėje plokštelėje nugulė antrasis, šį rudenį pasirodęs grupės albumas Pushy. „Vinilo visada norėjom, bet įgyvendinimo planą pasiūlė Mantas Joneikis ir Tilto namų agentūra. Mantas norėjo fiksuoti patinkančią muziką, o mes – ją įamžinti ilgaamžiškiausiame formate“, – pasakoja grupės gitaristas Paulius Vaškas.

Sheep Got Waxed I. Nuotr. Vismante Ruzgaite - Nona

Nauja Sheep Got Waxed plokštelė – tai dviejų lietuviškų grupių kolaboracija. Vinilinį judėjimą palaikantis ir vinilų uoliai klausantis grupės Garbanotas Bosistas gitaristas Mantas Joneikis tapo ir scenos draugų leidinio idėjiniu vadu. Kaip sako pats atlikėjas: „Norėjau pats turėti Sheep Got Waxed vinilą, nes man patinka kaip jie groja. Dabar galimybę sudėti muziką į internetą turi visi. Ten visko tiek pridėta, kad sunku išlaikyti dėmesį, viskas pasidaro greita ir vienoda. Kai išsitrauki tą juodą blyną iš dėklo, padedi ant patefono ir imi suktis kartu su juo, būni įtrauktas nuo pirmos iki paskutinės minutės. Vinilas – tai kaip toks kelio ženklas su nuoroda svarbu.“

Sheep Got Waxed – muzikantų trejetas kartu ant scenos eksperimentuoja jau šeštus metus. Grupės nariai grodami naudoja visas rankas ir visas kojas. Gitarą, saksofoną ir būgnų komplektą palydi įvairūs efektų blokai ir skaitmeninė perkusija. Taip džiazo, roko bei elektronikos žanrai muzikantų rankose virsta taisykles laužančiais garsais.

Jais grupė glosto ne tik Lietuvos publiką. Albumą Pushy trio jau pristatė Latvijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Estijoje. Į pastarąją kovo pabaigoje žada sugrįžti – muzikantai atstovaus Lietuvą tarptautiniame festivalyje Tallinn Music Week.

Sheep Got Waxed II. Nuotr. Vismante Ruzgaite - Nona

Pasikartosime, kad artimiausias vinilo Pushy pristatymo koncertas vyks šįvakar, kovo 2 d., Kauno menininkų namuose. Grupės gitaristo Pauliaus žodžiais, „koncertas nusimato toks jaukus, kaip ką tik iškepto vinilo kvapas“.

Atrasti, klausytis ir įsigyti pirmąjį vinilą iš pačių muzikantų rankų trečią pavasario dieną, penktadienį, galės ir sostinės gyventojai. Vilniuje koncertas vyks naujamiestyje įsikūrusioje meno ir koncertų lokacijoje Autarkia (Naugarduko g. 41). Koncertą organizuoja ir vinilo leidyba rūpinasi (nepri)klausoma muzikos agentūra Tilto namai.

Sheep_Got_Waxed_VINYLIZED2

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *