Pasiilgot? Nu ir zajabys, whatever your answer is.

the Big Penis

Šįkart – apie savaitgalio ritualus. Ok ok, užteks fantazuoti apie rytinį šeštadienio seksą. Get real.

(nuotrauka is Taschen knygos The Big Penis Book, kuri, anyway, out-of-stock)

Vienas iš tikrųjų malonių savaitgalio ritualų man nuo vaikystės buvo šeštadienio Komjaunimo tiesos traškesys rankose. Vėliau tai buvo Lietuvos rytas. Bet nūnai iš ritualo liko tik griaučiai.

Vienu metu buvo įdomu skaityti. Vėliau skaityti pasidarė nelabai įdomu: tuputi gavno, bulvarucha, zakazucha, įdomus tekstas, na ir gavno, gavno bei dar gavno. Bet jei tekstai nebūdavo įdomūs, tai bent jau įdomūs būdavo darbo skelbimų puslapiai: pasižiūri, kas ko ieško, kas kur plečiasi, kokie nauji vardai atsiranda, etc. Na ir pats dar 2000-aisiais metais taip darbą suradau, vėliau skaičiau skelbimus tik vedinas sveiko smalsumo.

Bet kai hittino krizė, skelbimų sumažėjo tiesiog žvėriškai, vienu metu vos iki 2-3-4-max 5 per numerį. Skaityti mažuosius tekstinius skelbimus – zanudna. Ypač, kad ir tekstinių skelbimų su polėkiu, tipo, „Malvina ieško savojo Buratino“ laikai taip pat praėjo, dabar beliko straight „masažas dviems“ & „aistringas šokis prie 4 akių“. Bei info apie skolų išieškojimą, ble, kas be ko.

Kažkiek dėsninga, jog ir tekstų kokybė tapo tiesiog prosto, prosto pizdec. Tad galų gale ritualas sutrumpėjo iki 2 minučių, o ir po jo burnoj likdavo rūgščiai kartus sugedusio hummus’o poskonis. Jei kam neteko ragauti, pirmyn į maximą, šiltai ant palanges palaikot hummus pora dienelių iki kol dangtelis pradeda pūstis, imat lepioškę, kabinat ir burnoj jau jaučiat lyg šeštadienio laikraštį paskaitę. Vandens stiklinę burnos praplovimui pasiruoškit iš anksto.

Na ok, dabar jau lėtai atsigauna skelbimų skiltis. Bet redaktoriams kažkoks šlapimas taip hittino į smegenis, taip suprastėjo kokybė, kad pastebėjau, jog pasitaikė ne vienas savaitgalis, kai nupirktas lietrytis būdavo panaudojamas židiniui užkurti nė neperverstas. T.y. headerius perskaitydavau plėšydamas lapus, lamdydamas juos ir kišdamas tarp malkų.

Žodžiu, gavno, o nebe malonus šeštadienio ritualas. Nevykęs, bet nekenksmingas įprotis, ble.

Laikas jį keisti. Mielai šeštadienį į rankas paimčiau Financial Times su weekendiniu priedu How to spend it, International Herald Tribune (NY Times international leidinys), The Guardian (UK), The Times (UK) ar kokį panašų normalu newspaper’į.

Pagooglinau, yra Impress Teva, kuri tuom užsiima užsidėdama hefty margin, hm. Žymiai pigiau užsisakyti tiesiai, ką ir darau su monthly žurnalais. Be to, visai nesu įsitikinęs, kad jie geba deliverinti instantly, šviežius numerius.

Yra dar pora keistų kontorėlių, kurios bybį suprasi ką daro, bet ankščiau tokią paslaugą lyg ir teikdavo. Taip, ankščiau. Dabar, jau nebe. Tarkim http://prenumerata.w3.lt/


Įmonė keičia veiklos kryptį ir leidinių neprenumeruoja. Numatoma nauja veikla – konsultacijos.

Jeigu esate gyvenimo kryžkelėje ir nežinote kuriuo keliu pasukti, išgyvenate krizę, depresiją ar kankina baimės – kreipkitės dėl konsultacijos.

Taikau išklausymo, priėmimo, dalijimosi ir regresijos terapijas, darau atpalaiduojančius masažus.


Axujet’! Kaip tik esu gyvenimo kryžkelėj! Noriu kinulinti lietrytį ir skaityti kokybišką šūdą! Ble, tik išklausymo terapija vietoj prenumeratos – doesn’t help me either! O gal kompleksą iš regresinės terapijos bei atpalaiduojančio masažo paimti, hm?


O dabar rimtai. Patarkit, kas žinot: o kaip su delivery? Ar galėsiu šeštadienio rytą pradėti su šviežiu tos dienos (šeštadienio) laikraščiu rankose? Ar koks nors supistai outdated ketvirtadienio numeris? Gal kas dirbat viešbutyje ir gerai turit organizuotą delivery procesą? Gal kas tiesiog žinot?

Gelbėkit, dūstu. Šeštadienį pradėti tiesiog su kava, cigarete ar dviem, geriausiais pasaulyje omletais (tai aš juos darau. be bajerio), šviežiais kruasanais ar laikraščiu internete – nivalit. Dūstu.

Ir papasakokit, kokie gi jūsų savaitgalio ritualai. Tik ble nepiskit proto apie šeštadieninį seksą. There’s not such thing, erekcija – nieko nereiškia, visi mes tai žinom, gal nelengva tik pasakyti garsiai. Ai?


Nuodai Sūru

12 Replies to “Savaitgalio ritualai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *