Nuo Stealing Sheep iki Benjamine Damage ir Doc Daneeka. Savaitė buvo gausi. 

 

Liverpulio trijulė Stealing Sheep įrodo, kad „duokim garo“ stiliaus klipus galima kurti ir rimtu veidu.

 

Antradienio geležį pumpuoja ir dumples apšildo Benjamin Damage ir jo partner-in-crime Doc Daneeka. Yra gyvenimas ir po 50Weapons pabaigos, pasirodo.

 

Pirmadienį pasirodė trečias projekto Vėjopatis albumas Anafielas. Jis netrukdo visą dieną! Yra galimybė parsisiųsti ir nemokamai.

 

Akase aka Harry Agius ir Robert Redway turi naują singlą Murmur !K7 leible. Bonuso prideda du Ewan Pearson remiksus, bet orginalo nepermuša niekas.

 

Austrų duetas HVOB savo tarpdisciplininį albumą Trialog reklamuoja dar vienu klipu dainai The Anxiety To Please (kartu ir EP).

 

Junior Boys rodo gyvybės ženklus ir pristato titulinį naujo albumo gabalą. Ir teigia, kad ši ilgesnė JB pertrauka tarp albumų išlaisvino bei su šiuo albumu daugelis išgirs juos pirmą kartą. We shall see.

 

Warp Records tęsia blogą tradiciją – leisti šūdinus roko albumus. Neseniai pasirodė jau šeštas !!! (Chk Chk Chk) darbelis As If. Daina iš jo – Bam City – puikiai iliustruoja, kad šauktukai skamba, kaip kažkoika nevykusi chujnia tarp LCD Soundsystem ir Hot Chip.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *