Praeita savaitė vėlgi susisteminta ir įsprausta į septynšotį reikalą. 

Michael Vallera praturtina Opal Tapes leiblo katalogą tamsaus shoegaze potėpiais, keliančiais į Projekt ar 4AD momentus.

Chvrches grįžta rugsėjį su nauju LP. Intro žada kokybę. Tune in.

The Dead Weather po ilgesnės pauzės žada naują albumą Dodge & Burn (nuo rugsėjo 25 dienos). Kol kas jie erzina naujo klipo ištrauka (Alison Mosshart, oh you!).
Pilną klipą galima pažiūrėt tik pas Tidal, kuriuos Jay-Z nusipirko iš švedų.

Nors Rashado, deja, jau nebėra tarp mūsų, jo muzika vis dar gyva. Footwork, jungle, Danny Brown vokalas bei Čikago vaizdai su nemokamomis šokių pamokomis.

San Francisko kvinteto deafheaven albumas Sunbather 2013-tų metų suvestinėje atsidūrė pirmoje vietoje (anot Metacritic). Spalio 2 dieną žada pasirodydi ilgai lauktas naujas albumas New Bermuda. Brought to the Water – skamba taip, lyg skubėdami pakeliui Deafheaven pamiršo apie melodiją, širdį, sielą…
Liūdna, bet penktadalis albumo – jau nurašyta. Tiks tik vietoj kavos puodelio.

Pirmas matematinio roko atstovų gabalas per ketverius metus. Jokių vokalų ir nenuspėjami garso viražai bei posūkiai. Iš naujo albumo – La Di Da Di, tik pabandykit tai ištarti greitai.

Grey Days – tik vienas iš 11 puikių numerių Chelsea Wolfe albume Abyss. Dabar PJ Harvey jau gali ramia sažine į pensiją. Yra jos vertas palikuonis.

 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *