Savaitės šotai #10

2015-03-02        

Savaitės rinktiniai perlai – vienoje vietoje. Eteryje – garsai nuo drone vojažų iki sintezuoto dream pop.

Šiandien garsų paduoda labai produktyvus švedų prodiuseris HNNY. Yogalates – singlas išleistas Pets leible, kuriam vadovauja catz n dogz. Ksilofonai, pianinas ir bendra žaismingumo atmosfera.

 

Shampoo Boy – tai legendinio Editions Mego leiblo boso Peter Rehberg, Christina Nemec ir Christian Schachinger projektas, tyrinėjantis tamsias drone gilumas. Spalt – 9 minučių epas iš naujojo relyzo, intensyvėjanti kelionė tamsiu garsynu.

 

Paper Dollhouse jau kuris laikas yra nutolus nuo folko ištakų ir nerią į gerokai įdomesnius vandenis, kuriuose susilieja psichodelika, melancholija ir aksominis synth skambesys. Helios – stiprus trijų minučių ponyris, kuris verčia iš būsimo relyzo tikėtis labai daug.

 

Trust savo naują treką pradeda masyviu kone trance pasažu, tačiau jis nuveda į maksimalistinį synth pop, sprogstantį monolitiniais sintezatorių sluoksniais.

 

Fume remiksuoja The Colours Uf Bubbles. Savaitės ar mėnesio remeikas so far. Jaunasis Fume kuo toliau, tuo tvirčiau rikiuoja ir didina savo gerbėjų gretas.

 

Dar vieni seniai begirdėti veikėjai Body Language. Su nauju video, kuriame siurrealizmas persipina su smagiu Alice In Wonderland vaibu. Nuo nejaukumo iki absurdo.

 

Vienas ryškesnių praėjusių metų herojų Clark nesnaudžia ant pilnametražio laurų. Kitą mėnesį išleidžiamo EP tyzeris akseleratorių spaudžia iki galo.

 

 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.