rupert_grint_1

Jau senai buvo aišku, kad iš garsiausios pasaulyje trijulės savu biču pavadinti galima tik Rupertą Grintą. Kitaip būti ir negali – su Danieliu Radcliffe’u bendrą kalbą rastų nebent kriketo mylėtojai, o Emma Watson, būdama mergina, į „savo bičo“ titulą niekaip nepretenduoja. Tuo tarpu Rupertas dėmesį patraukė užtikrintais veiksmais jau prieš porą metų, kai 18-ojo gimtadienio proga sau nusipirko ledų pardavėjo autobusiuką.

rupert_icecream_van

Palyginkite su analogiškai progai Danielio Radcliffe’o pasirinktu Fiat Punto ir nesunkiai suprantame, kas turi  raumeny.


Muzikinis skonis Rupertui gėdos nedaro. Jo ipode galima rasti tokius grandus kaip “The Killers”, “Arctic Monkeys”, “Kings of Leon” ar “Blur”. Ši daina taip pat iš Ruperto playlisto.

Į sportą jaunuolis, galima sakyti, nespjauna ir specializuojasi stalo teniso bei stalo futbolo, kurių komplektus visada vežiojasi kartu su savimi į visas filmavimo aikšteles, platybėse. Naujasis jo sportinis hobis – golfas. Įsivaizduojate tokį savą bičą kaip Rupertas golfo lauke? Neverta kankinti savo fantazijos: jis, pasak Emmos Watson, nesunkiai galėtų tapti tingėjimo čempionu, be to, turi Wii konsolę, todėl šiuo metu lazda, tiksliau, konsolės pultu mojuoja drauge su “Tiger Woods PGA Tour”.

Suru.lt mano, kad daugiau įrodymų nebereikia. Rupertas Grintas – SAVAS BIČAS!

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *