Roisin_Murphy

Šįryt muzikos mylėtojus apskriejo žinia – Lietuvą birželio 11 d. aplankys dueto Moloko viena antroji, o dabar pasaulinio garso pop diva – Roisin Murphy. Vienintelis atlikėjos pasirodymas įvyks išskirtinėje Vilniaus vietoje – Kalnų parko lauko estradoje.

Roisin Murphy radijo stotims yra padovanojusi ne vieną įsimintiną hitą. Overpowered, You Know Me Better, Sing it Back, Movie Star, The Time is Now – tai toli gražu ne visi kūriniai, kurie nuolat skamba šokių aikštelėse. Turtinga atlikėjos ir dueto Moloko singlų kolekcija bus nepamiršta ir naujojo turo metu.

„Pagaliau į savo planus Roisin Murphy įtraukė ir Vilnių. Po ilgos kūrybinės pertraukos ji visus šiuos metus keliauja po pasaulį pristatant savo naujausio albumo dainas bei garsiausius savo ir Moloko hitus“, – pasakoja Victoras Diavara, Lofto komandos vadas, kuris šį koncertą organizuoja bendradarbiaujant su Live Nation Lithuania.

„Mačiau Roisín Murphy gyvai. Manau, kad tai buvo vienas iš įsimintiniausių moters pasirodymų, kokį esu matęs. Mačiau ir Pink, ir Beyonce, ir daugelį kitų. Róisín sugeba valdyti publiką, mums belieka tuo mėgautis ir žavėgtis. Taigi laikas tai patirti ir Vilniui“ – sako Victoras.

 

Roisin Murphy koncertai nuo pat atlikėjos solinės karjeros pradžios glosto ne tik gerbėjų ausis, bet ir akis – atlikėja gerai žinoma dėl savo puikaus stiliaus pojūčio, įdomių kostiumų ir choreografijos.

Ji padėjo pagrindą šių dienų kūrybiškai ekstravagancijai ant scenos, t.y. netgi tokioms atlikėjoms kaip Lady Gaga.

Su Moloko kūryba Roisin Murphy tapo viena iš pagrindinių veikėjų 90-ųjų trip-hopo scenoje.

Po skyrybų Moloko viduje, airių kilmės dainininkė pradėjo stulbinančią solo karjerą ir išleido du visame pasaulyje pripažintus albumus – Ruby Blue [2005] ir Overpowered [2007], o dar iki jos pasirodymo Lietuvos sostinėje, prekyboje pasirodys naujausias Roisin Murphy albumas Hairless Toys [2015].

Bilietus į birželio 11 d. Roisin Murphy koncertą Vilniuje platina Bilietų Pasaulis. Bilietų kaina – 39 eur (134,66 Lt). Bilietų kiekis ribotas.

20150330-photo-RoisinMurphy

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *