Stulbinanti naujiena! Daniel Myer jau matėme Vilniuje pernai kartu su Covenant, o dar šiek tiek anksčiau – su Diary of Dreams. Džiugu, kad galėsime jį pamatyti dar kartą. Šįkart Architect amplua. Paskaitykite žemiau pasakas, kurias rašo promouteriai.

Artėjant gegužės 10 d. Recoil koncertui Vilniuje, pranešame džiugią žinią apie ypatingą vakaro svečią – projektą Architect. Jis ne tik harmoningai įsilies į to vakaro programą, kurioje  visų Recoil ir Depeche Mode fanų laukia audioviazualinis šou su specialiomis vaizdo projekcijomis dideliame ekrane. Šis vokiečių muzikanto Danielio Myerio projektas plečia klausytojų akiračius unikaliu idm, elektronikos ir švelniu ambient atgarsių mišiniu.

Danielis Myeris gimė 1971 metais Bylefelde (Vokietija) ir jau paauglystėje pradėjo eksperimentuoti su elektronine muzika. 1993 metais šis muzikantas įkūrė legendinį elektro-industrinį EBM projektą Haujobb.

Nuo tada šis atlikėjas pelnė aukščiausios kokybės muzikinių projektų kūrėjo reputaciją. Jo kūrybinei mūzai priskiriami tokie elektroninės muzikos projektai, kaip HMB, Newt ir Destroid. Nuo 2007 metų Danielis Meyeris taip pat yra nuolatinis žinomos švedų grupės Covenant narys, su šia grupe svečiavęsis Vilniuje 2010 m. gruodžio mėnesį renginyje ElectroXmas. Negana to, jis taip pat yra plačiai žinomas kaip prodiuseris bei daugelio kitų projektų muzikantas ir dalyvis.

Architect pirmą kartą išvydo dienos šviesą 1998 metais, nuo to laiko tai yra turbūt pats įdomiausias Danielio projektas, kuris muzikine prasme sujungia kelis ryškius muzikinius stilius. Nors šio projekto diskografijoje pirmu smuiku griežia minimal techno, glitch ir drum’n’bass mišinys, bet taip pat ryškus Architect bruožas yra lėto tempo interliudai ir ilgi vokaliniai semplai, kurie, susijungę su stipriu ir chaotišku ritmu, sukuria galutinį produktą, puikiai tinkantį ir klausymuisi, ir šokiui.

Architect jau yra įrodęs savo vertę ir muzikinį svarumą penkiais muzikiniais albumais ir nesuskaičiuojama galybe koncertų visame pasaulyje. 2010 metais Alanas Wilderis susižavėjo Architect kūryba ir pasiūlė Danieliui Myeriui tapti jo pasirodymus pradedančiu atlikėju tuometinio turo po Europą metu. Po to grupių bendradarbiavimas neiširo ir tęsiasi jau šių metų Amerikos ir Europos turuose.

Naujausias Architect albumas Cumsume Adapt Create yra unikalus atmosferinio idm, kinematografinių semplų, galingų elektro bangų, aštraus ritmo ir viską apgaubiančio ambient mišinys. Tai yra kūryba, nešanti savyje labai galingą emocinį užtaisą, kuris išjudina šokių salę, bet kartu palieka pakankamai vidinio turinio tiesiog geros muzikos klausymuisi.

Danielis Myeris albume demonstruoja savo kompozicinį virtuoziškumą, sukurdamas galingą sintetinio garso ir tikrų, organiškų emocijų mišinį. Tuo įsitikinti bus galima 2011 m. gegužės 10 d. Vilniuje, Forum palace klube Galaxy renginyje RECOIL ‘SELECTED EVENTS’ 2011 – A Strange Hour With Alan Wilder & Paul Kendall. Bilietus į šį renginį platina bilietai.lt.

Afiša Bangos

One reply to “Recoil permažai? Šekit Architect!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *