Speigas4_hor

Vasario 8 ir 9 dienomis Vilniuje vyks IV-asis postindustrinės elektroninės muzikos festivalis Speigas. Tai – vienintelis tokio pobūdžio žiemos festivalis Lietuvoje ir visoje Rytų Europoje.
Šiemet renginio organizatoriai Agharta siūlo du ypatingus vakarus alternatyvaus laisvalaikio klube Kablys (Kauno g. 5, Vilnius) ir kviečia stipriai garsinei ir vizualinei patirčiai, pristatydami vienuolika ryškių ambient, ritual, drone, noise ir power electronics muzikos projektų iš Japonijos, Suomijos, Kanados, Rusijos, Olandijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Dienomis Speigas kvies į edukacinę programą, kurioje bus galima ne tik sudalyvauti garso meno dirbtuvėse su olandu Wouter Jaspers, bet ir pasiklausyti paskaitų apie Kaliningrado bei Suomijos eksperimentinės muzikos aktualijas iš Kaliningrado šiuolaikinio meno centro kuratoriaus Danil Akimov ir Freak Animal Records leidyklos vadovo Mikko Aspa.

Festivalyje dalyvauja grupės ir atlikėjai: Jiku55 (Japonija), Grunt (Suomija), Wouter Jaspers (Nyderlandai), Danil Akimov (Rusija), Jaakko Vanhala (Suomija), Stan Stencil (Kanada), Maaaa (Lenkija) bei lietuviai Girnų Giesmės, Sovijus, Oorchach, Sala, Pogrom, DJ DeTrop.

Speigas – tyli žiemos stichija, nustelbianti vidinį triukšmą.

Speigas4

Daugiau informacijos: http://speigas-festival.com/
Renginys facebook: http://www.facebook.com/events/133367383486970/
Edukacinė dalis: http://www.facebook.com/events/322501031203508/
Agharta: www.arma.lt

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.