Ne, ne, tai ne pasiūlymas įsimylėti ir skrajoti padebesiais. Tai raginimas užmesti akį į vienos ekcentriškiausių dizainerių Vivienne Westewood batus su sparneliais. Ir ne šiaip sau batus, o eko batus.

Šie batai pristatyti New York’o mados savaitėje Vivienne Westwood 2010 pavasario/ vasaros kolekcijoje. Jie išsiskiria ne tik savo orginalia forma, bet ir tuom jog yra pagaminti iš perdirbto plastiko, kuris, kaip teigiama, yra labai patvarus ir lengvas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad dėl nukirstos pakulnės batai nėra labai patogūs, tačiau dizainerė sako, kad tai nesudaro jokio diskomforto, tačiau yra puiki išskirtinė detalė. Dizainerė, kaip ir visada, visus pranoksta savo orginalumu, optimistiškumu bei netikėtais vizualiniais sprendimais savo darbuose. Neveltui ji yra viena labiausiai mėgstamų Anglijos jaunim0 dizainerių.

O kalbant apie batus su sparneliais, gal tai ir nėra kiekvienos merginos svajonių batai, tačiau aš asmeniškai mielai juos pasimatuočiau, nes tai tikrai kažkas šviežio ir patraukiančio akį. Beto, jie puikiai atrodytų prie taip vasarą mėgstamų įvairių kirpimų suknelių.

Šmotkės

10 Replies to “Po miestą ant sparnų”

Leave a Comment

Your email address will not be published.