Plastik fantastik

2014-08-26        
puma_switch_tech
Puma Switch Tech

Vėl grįžtu prie sportinių. Juk tai rajono klasika, nemirštantis trendas, tiesus kelias be klystkelių į supratimą apie išgyvenimą. Bet apie kiemo paniatkes vėliau. Konkrečiai kaip ateinančios žiemos tendenciją pristatau jums plastiką/pvc, permatomumą ir žvilgančią medžiagą a la foliją.

Jei aš būčiau jūs, vienas iš skaitytojų, o juo ir būnu, paklausyčiau manęs įdėmiai ir pradėčiau nešiot sportbačius (gi lengviau nuo problemų pabėgt). Kuo nepopuliaresnis brendas, tuo geriau. Šiandien rajoninei užmečiau: “Kas nešioja Puma anyway ???”. Bet kažkaip Puma Switch Tech modelis atsidūrė „a must have” sąraše.

WANDA-NYLON-FW14-Lookbook_fy11
Wanda Nylon F/W`14

WANDA-NYLON-FW14-Lookbook_fy5 WANDA-NYLON-FW14-Lookbook_fy7

Cottweiler pavasario/vasaros ’14 permatomus sintetinius plastikus (juos dėvi Fka Twigs ir kiti geresni) keičia jų insertai į Wandos Nylon žiemos sezono viršutinius rūbus, ties kuriais labiausiai susikoncentruota kolekcijoje. Wanda sumaniai sukūrė matinės pvc ir vandeniui atsparios medžiagos hibridą. Juk nesi tas, kuris nešioja tą ikonizuotą sintetinę plėvelę lietaus metu, right?

WANDA-NYLON-FW14-Lookbook_fy13 WANDA-NYLON-FW14-Lookbook_fy14 WANDA-NYLON-FW14-Lookbook_fy17 WANDA-NYLON-FW14-Lookbook_fy23Ateinančiam sezonui Rita Ora su Adidas bando kažką link trendų primest. Oh c’mon, how easy is that pamatyt, kas einama ir užmest savo logo. Iš vienos pusės numanau Adidas produktas bus įperkamesnis nei Wandos ar kitų dizainerių, o, patikėkit, jų ne vienas susivilios prastumti analogą pigesnį ar brangesnį. Anyway, permatomas švarkelis iš kultinio marozų brendo kliudė akį ir norom nenorom įgavo pelnytą vietą norų sąraše.

Originals_by_Rita_Ora_AUG_AW14_02 Originals_by_Rita_Ora_AUG_AW14_03Viską apibendrindama galiu jums vieną dalyką tepasakyti – nepasiduokite provokacijoms. Go plastic, either fantastic.

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published.