minimal.lt radijušas skelbia:


Sakoma, ką pasėsi, tą ir pjausi. Kelis pavasario sezonus pjaudami grybą ir neonines varpas, negalvojome kaip atskirti pelus nuo grūdų. Jo didenybė Erotas iki nūdienos dovanojo tik sėklų fluidus ir fejerverkus, o dabar viskas pasikeitė. Vietoje „šešidevyni“ atsirado „šešiaštuoni“, „glianciniai“ žurnalai išstūmė švariai skustus nėrinius, vietoj jų siūlydami chirurginio kirpimo landšaftą ir rožines pumas. Mažametės virto gyvomis ydomis, o jų tėvai – vaikais.


Mes jokiais būdais nesiskundžiame. Sapnuoti prisiminimus nėra blogai, nėra blogai ir sapnuoti seną Vilnių, kur įsisiūbavę interesantai raitė riestainius sijonų paduodamais ritmais ir tuštino savo pinigines nakties labui, kur atsipalaidavusios interesantės kilnojo kulnus virš baro stalų ir dovanojo nerūpestingas šypsenas, kur apsauginiai suko ūsą, pasisemdami spalvotojo ekrano išminties ir geidulingo oro, kur prie langų prisiklijavusios, menopauzės ištiktos žmonos galvojo, ką padarė ne taip, o vyrai vis dažniau ir daugiau „dirbdavo“ su bokalu rankose, teisindamiesi šeimos gerove ir skambiais pažadais.


Užsiauginę aplinkybes lengvinantį kailiuką ir storą pilvo riebalą mes grįžtame! Jau kovo 12 dieną bare „WOO“ atgims legendinis ir triukšmingas „Friday Fuck“ vakarėlių ciklas. Apsiginkluokite kantrybe ir užsukite į artimiausią prekybos centrą naujų apatinių, nes anie pakelia smukusias vertybių akcijas ir skatina sutrikusią medžiagų apykaitą.


Vakaro programoje tikri buities nesugadinti šedevrai: seksualusis Tadeu Nice virs Rugštimi ir mergaičių ašarų lietumi, miegamojo didžėjus ir mielas garbanius Samuel Tange paduos dar negirdėtų, gašlių stebuklų, o „trys minus vienas“ min_for bernai sakė, kad bus nešvankūs kaip niekad, bet vaikų niekam nedarys kaip ir po senovei. Atmosferą pagardinsime pikantiškais pipirais, susitraukusiais riešutais ir katyčių išradingumu.


Nepadori tiesa neliks nepastebėta -mes švęsim smegenų pavasarį. Ateik padraugauti!


Line-up:

23.00 samuel tange
00.30 tadas rugštis
02.30 el_t & shn


100 pirmųjų užsiregistravusių Facebook renginyje ir atėjusių, į renginį patenka nemokamai. Visi kiti moka 10 piniginių vienetų.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *