I’ve got another confession to make…
Iki šiol nesuprantu hip-hop, rap, soul, r’n’b ir kitokios black muzikos.


Bet, jau po truputi imu suvokti, kad Jay-Z gamina quality stuff. Štai pavyzdžiui kažkurį vakarą gal kokių 30 kartų klausiausi jo bendro gabalo su Alicia Keys…


Žiauriai geras, ką? Gal net geriau už Umbrella
Aišku, „popsas“ pasakysit jūs, su kėpkom ir kapišonais ant galvų. Bet, sutikit, tai jau šioks toks progresas.


O mums rašo Arminas iš Kauno. Ar jo pseudonimą inspiravo išverstakis Faithless vokalistas – nežinome. Ir apie jo muziką mažai teišmanome, bet viršelis mums patiko. Be to, pagarbą Antipop Consortium jaučiame dar nuo ankstesnių Warp laikų.


Prodiuseris, dj’us, garso menininkas Arminas Boguševičius, hip-hop’o gerbėjams Lietuvoje geriau žinomas kaip Maxi J, kovo 10 dieną internete patalpino savo remix’ų rinkinį, pavadinimu Loosers Mixtape. Dešimties kūrinių „ataskaitoje“ remix’ai tokiems atlikėjams kaip: People Under the Stairs, DJ Vadim, Bekay ir kt. – tad rinkinys gan spalvingas, jame galima rasti tiek reggae, tiek elektroninės muzikos prieskonių. Visi kūriniai dalyvavo remix’ų konkursuose, deja, nesėkmingai. Būtent šis faktas ir padiktavo viso darbo pavadinimą.


„Viskas prasidėjo nuo to, kad atradau svetainę, sekančią visus remix’ų konkursus. Kadangi tuo metu ilgą laiką sirgau, turėjau laiko įvairioms avantiūroms, tad dalyvavau visuose be išimties hip-hop’o žanro konkursuose, kurie tuomet buvo skelbiami“, – pasakojo atlikėjas. Kūrinių aplankas pilnėjo, tačiau pasveikus, taip ir buvo užmirštas. „Ligonio kliedesiai“, – taip apie savo darbą manė atlikėjas, kol praėjus kuriam laikui pats neperklausė ir neparodė draugams bei kolegoms. „Nuodėmė būtų nepasidalinti“, – drąsino aplinkiniai. Taigi mėnesio darbas, grafiškai apipavidalintas Wee, dabar jau prieinamas platesnei auditorijai.


Jaunąjį kūrėją nesėkmės lydėjo ne visuose konkursuose. Anti-Pop Consortium (Big Dada, Warp Records) skelbtame konkurse Arminas Boguševičius nusiuntė originalumu išsiskyrusį darbą ir pateko tarp penkių laimingųjų, pasidalinusių antrąją vietą.


KTU Muzikos technologijų antrakursis per savo kūrybinę karjerą į interneto platybes yra išleidęs 2 mixtape’us bei spėjo pasidarbuot su tokiomis grupėmis ir atlikėjais kaip: Kaunas United Rap Variuos Artists (šitų abreviatūrą tenka dažnai girdėt), Legato, Karoona, Messiah, Svaras, Medonas, Kastytis Šulčius ir kt. Pastaruoju metu Maxi J taip pat aktyviai reiškiasi kaip dj’us, o ir laisvalaikiu tobulinasi domėdamasis džiazo kompozicija bei kurdamas eksperimentinę muziką.


Kūrinių sąrašas:

01. People Under the Stairs – ‘Hit the Top’ (Maxi J remix)
02. DJ K.O. – Ladder of Success feat Phonte, Wordsworth, K-Hill & Masta Ace(Maxi J remix)
03. Lushlife – Daylight Into Me (Maxi J remix)
04. Bekay – I Am (Maxi J Remix)
05. Vinnie Paz – Drag You To Hell (Maxi J remix)
06. Soulforce feat. Ward 21 – The Power (Maxi J remix)
07. Redlight Boogie feat. Rock from Heltah Skeltah – Welcome Me In (Maxi J & Karoona remix)
08. DJ Truezt feat. Special – Bar Ain’t Far Away (Maxi J remix)
09. Noodle – Ride Wit Me (Maxi J remix)
10. DJ Vadim – Talk To Me (Maxi J remix)


Parsisiųskite rinkinį iš čia.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *