Praėjusi savaitė Paryžiui buvo viena svarbiausių metuose. Žymiausių dizainerių 2010m. rudens/žiemos kolekcijų pristatymai, daugybė garsenybių, vakarėlių ir beabejo šampano tai – Paryžiaus mados savaitė.

Labiausiai iš visų išsiskyrė Chanel podiumą pavertę tirpstančiu lendaklniu ir savo kolekcijoje akcentuodami dirbtinį kailį, taip tarsi sakydami: Go green!  O daugiausiai dėmesio susilaukė paskutinė amžinatilsi Alexander McQueen 16 modelių kolekcija. Ji ištiesų įspūdinga.


Bendra vyraujanti tendencija vyriškų drabužių detalės moterų aprangoje. Tai jau nebėra naujiena, tačiau kuo toliau tuo labiau siūloma moterims skolintis drabužius iš vyro spintos. Spalvos daugelyje kolekcijų prigesusios, nepamirštama klasikinė juoda bei raudona. Vis dar nemažai gelėtų ar kitaip išmargintų audinių. Na, o jei atsižvelgti į Chanel, ateinančią žiemą įsisuksime į dirbtinius kailius. Visa kita siūlau peržvelgti ir patiems įvertinti.Louise VuittonGivenchyChristian DiorAlexander McQueenYves Saint LaurentBalenciagaHermesManish AroraYohji YamamotoNina RicciChloeEmanuel UngaroKenzoChanel


O kas labiausiai patiko jums?

Šmotkės

One reply to “Paskui madą į Paryžių”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *