Pageidavimų koncertas #16: Ula stato

2015-05-06      1 KOMENTARAS  

Ula
Ula – visiškai šviežiai iškepta DJ. Debiutavo praeitą (2014) vasarą draugų rengiamame festivalyje TecHnoVikings. Senokai turėjo svajonę groti viešai, bet apie viską nuo pradžių.

Muzika ją traukė visada. Vaikystėje ji lankė muzikos mokyklą, grojo fleita. Gražus instrumentas, bet dėl paaugliškų smegenų svyravimų Ula nusprendė, kad tai nuobodu ir metė. Atrado save Black Sabath, Nirvana ir panašių grupių albumuose, nešiojo kerzus ir viskąten…

Kiek vėliau pradėjo žavėti elektronika, greitai atrado psy, drum’n’bass, ir, žinoma, techno. Važiuodama troleibusu, ausinėse skambant įvairiai elektronikai Ula įsivaizduodavo, kaip stovi už pulto, o chebra tūsinasi ir skanduoja jos vardą. Visai panašu į svajonę.

Pernai rubrikos herojė susipažino su žmonėmis, kurie parodė, ką reikia veikti prie pulto. Taip ji pradėjo dalintis jos mėgstamu techno su visais, kas nori jį išgirsti. Svajonė pradėjo pildytis. Šiuo metu Ulą galima pamatyti už pulto Ceche48.

Ula_Cechas48
Ateityje tikisi išbandyti ir kitus pultus. Nes juk Lietuvoje tiek daug moterų DJ.

Kolkas Ula lipdo techno setus, ją įkvepia tokie atlikėjai kaip Flug, Andy Stott, Cleric, Monoloc, Talismann. Bet ateityje planuoja išbandyti dub step’ą – visai kiti ritmai, sodrus deep’as, verta dėmesio muzika.

 

Pageidavimų koncertas #16: Ula stato by Suru.Lt on Mixcloud

 

 

Ula_svirkstas 

Siųskite mums savo širdies muziką, tapkite Pageidavimų koncerto herojumi ir pelnykite tarptautinę šlovę.

Bangos Sūru Šviežia

One Reply to “Pageidavimų koncertas #16: Ula stato”

Leave a Comment

Your email address will not be published.