Jūsų tyla ir abejingumas vėl verčia mus elgtis labai egoistiškai.
Todėl keturioliktoje „Pageidavimų koncerto“ dalyje – vėl mūsiškis.

Paulius – nepataisomas išsiblaškėlis ir vėjavaikis, nors iš šono gali pasirodyti panašus į rimtą. Iš jo pilstomų rytinių šotų, ko gero, supratot, jog taip pat jis – nepataisomas gotas. Užaugęs turėtų tapti žurnalistu. Kartais paDJina, pašneka radijuje, pavertėjauja už pinigus.

Šiuo metu jaunuolis mokslų reikalais blaškosi po užsienius, bet greit grįš į savo mylimiausią, gražiausią, pasakišką Vilnių. Svajokliška natūra visuomet vedė jį link tamsesnių, svajingų shoegaze/dream pop/ambient/post punk sąskambių (goth įtaka visgi daro savo ir nuo to sunkiai pabėgsi), tačiau šįkart jis truputį pažaidė su platesne stilistine amplitude.

A la recherche du temps perdu (Prarasto laiko beieškant, jeigu ką) – M.Prusto romano pavadinimas, gana taikliai nusakantis mikso esmę. Šis kūrinukas – savotiškas koliažas, atminties, prisiminimų pasaulio, nostalgijos muzikinis tyrinejimas. Čia susilieja tiek chanson, tiek modernios klasikos, tiek drone/ambient stilistikos, greta skamba William Basinski ir Serge Gainsbourg kūriniai. Paulius mano, jo tai – įvairiausių atspalvių tonais dvelkiantys garsai, Prustiško laiko muzikiniai atspindžiai, menantys skirtingas žmonių ar daiktų istorijas.

Tai muzika, kuria reikia tiesiog grožėtis ir mėgautis jos keliamu (pa)sąmoniniu poveikiu. Tai – garso tėkmė, besiliejanti per skirtingus laikmečius (nuo 1948 iki 2012). Juk praeitis formuoja dabartį, kas ypač pasireiškia muzikoje ir kituose menuose. Tad tai – savita subjektyvi retrospektyva, skirtingų kartų, kūrėjų veiklos ir sąveikos rezultatas.

O šiaip tai Paulius išgarsėjo dar anksčiau sumiksavęs tingios vasaros garso takelį. Anas gal net geresnis už čia pristatomą rudeninį.

jūs tik įvertinkit to renegeido pozą

 

Primenu, blia, kad laukiam laiškų su jūsų širdies muzika adresu bong[eta]suru.lt .
Siųskite mums
dainas, kurios neišlipa iš jūsų grotuvų ir mes jomis pasidalinsime su visais.

Bangos Sūru Šviežia

7 Replies to “Pageidavimų koncertas #14: Ilius stato”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *