OpiumClub_RuduoZiema2013

Su Château Flight, Chloé, South London Ordnance, Snuff Crew ir kitais praleidęs rugsėjį sostinės klubas Opium nekantrauja pradėti antrąjį rudens mėnesį. Devyniuose spalio vakarėliuose gros net 10 svečių iš užsienio, bus atšvęsti net keli gimtadieniai, įvyks klipo premjera ir lankysis šokių karalienės.

Pirmieji mėnesio šokiai tradiciškai patikėti ciklui DJ Culture. Spalio 4-ąją didžėjaus meno subtilybes iš už pulto dėstys vieno įdomiausių ir daugiausiai pasiekusių Vokietijos elektroninės šokių muzikos dueto Âme narys, su kolegomis leidyklą Innervisions įkūręs Kristian Beyer.

OpiumClub_AmeKristian

Spalio 5-ąją klube debiutuos jau metus gyvuojančio šviežiausios muzikos blogo Neue Scheisse judesys. Idėjos autoriai Metal on Metal narys Miss America ir jo kolega Stunt! naujai pažiūrėjo į renginio programą ir ją papildys ne užsienio didžėjais, o tituluotomis dancehall šokių karalienėmis iš Prancūzijos – Kanysha ir K’Nel.

Jau ketvirtąkart vyksiančios Riešutinės kėsinasi tapti didžiausiu bei garsiausiu sezono gimtadieniu. Spalio 11-ąją veiksmas klube vyks trim aukštais, o Recoco ir jo draugų susibūrimą papuoš vokiečių Martin Eyerer ir Siopis vizitai.

Dar vienas debiutas numatytas spalio 12-ąją. Opium pultą savarankiškai jau išbandę kauniečių didžėjų duetai Partyzanai ir K.U.B. Collective jungiasi serijai Kirtis, kurios pirmuoju koziriu taps amerikietis Detroito skambesio gerbėjas ir „geležies“ kolekcionierius, iš dueto Lazer Sword ir leidyklos Hotflush pažįstamas Lando Kal.

OpiumClub_LandoKal

Spalio 18-osios Silence Night taps išskirtine naktimi – juk ne kasdien vyksta lietuviškų muzikinių klipų premjeros. Kickstarter platformoje finansuotos idėjos sukurti vaizdą naujausiam savo kūriniui Space Me Out autoriai Downtown Party Network nekantrauja išvysti rezultatą. Proginiame renginyje Silence Night apsilankys ir vienas iš oficialių su mmpsuf vokaliste Egle Sirvydyte įrašyto Space Me Out remiksuotojų – Lana Del Rey kūrinio Summertime Sadness perdirbiniu išgarsėjęs vokietis Hannes Fischer.

Rembo Music muzikinio blogo autorius, ZIP FM didžėjus Rembo, savo projekto gimtadienį Opium švęs jau antrąkart. Spalio 19-ąją jo kvietimu klube lankysis net trys Rembo Music gerbėjams puikiai pažįstami britai – Matt Fear, Kreature ir Sion.

Su Chloé rugsėjį grįžusi Smala spalio 25-ąją atsiveš prodiuserį, didžėjų, atlikėją iš Didžiosios Britanijos Oliver Ho prisistatysiantį slapyvardžiu Raudive. Beje spalį jis išleidžia naują albumą – jo elementai neabejotinai bus pristatyti Smaloje.

Spalio 26-ąją dar vienai neoninei šokių serijai grįš The Sneekers. Neonkių komandą šįkart papuoš už didžėjaus pulto tik ypatingomis progomis stojanti Ugnė Skonsmaitė, klubinėtojams pažįstama kaip Šantažas.

Paskutinę mėnesio naktį, Visų Šventųjų apsuptyje, Opium žada apsieiti be moliūgų ir voratiklių. Vietoj to į renginio Opiumas liaudžiai uostą atplauks vienintelis toks norvegas, disco prisikėlimo maestro, ūsuotas ir inkaru tatuiruotas Todd Terje.

OpiumClub_ToddTerje

Daugiau apie spalio renginius pasakoja bei apie ateities planus užsimena klubo laikraštis Opiumas liaudžiai, platinamas Vilniaus baruose, kavinėse ir parduotuvėse. Taip  pat viską galima sužinoti Opium Club puslapyje Facebook.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.