King-Dude-at-The-Triple-Door-1-14-13-WEB5-600x428Jo muzika dvelkia tamsa, o sodrus baritono vokalas kiekvieną dainą nutrina tarsi švitrinis popierius. Johhny Casho ir Woody Guthrie siaubo versija vadinamas amerikiečių neofolk atlikėjas King Dude balandžio 1 d. Kirtimų kultūros centre pristatys solo turo In flesh and blood programą.

King Dude yra toks tamsus,  kad Johnny Cashas iš „The man in black“ geriausiu atveju gali būti tik „The man in medium grey“, – taip atlikėjo stilių apibūdino The Guardian apžvalgininkas Louisas Pattisonas.

Neofolk muzikos fanams gerai pažįstamas amerikietis King Dude  Vilniuje pristatys solo programą, kurioje bus galima išgirsti tiek senus, gerai pažįstamus kūrinius, tiek būsimo albumo Songs of Flesh & Blood – In The Key of Light repertuarą.

„Kartais atrodė, kad šis albumas mane pražudys. Kurdamas dainas ir jas įrašinėdamas jaučiausi tarsi išprotėsiu. Dabar albumas jau paruoštas. Esu įsitikinęs, kad jis patiks klausytojams, o ir aš pats tapau kur kas stipresniu“, – apie albumą kalba King Dude.

King Dude melomanams pažįstamas iš kitų sunkiojo metalo projektų – Cross, Teen Cthulhu ir Book Of Black Earth. Nors pokytis iš metalo į neofolk atrodo drastiškas, pats atlikėjas taip nemano.

King Dude yra kiek sušvelninta sunkiojo metalo versija, taigi ji pasiekia daugiau klausytojų. Jeigu atlikėjas tikrai turi žinutę ir misiją, trokšta ją paskleisti, kodėl ji turėtų likti tik sunkųjį metalą mėgstančių žmonių ratelyje? Juk šios muzikos gerbėjai dažnai net nesiklauso dainos žodžių. Be to, „metalistai“ mano muziką taip pat vertina itin gerai“, – interviewmagazine.com sakė jis.

Koncerte taip pat pasirodys mistiškas bei itin retai koncertuojantis projektas OBŠRR, o estetišką ir nostalgišką muzikos selekciją pristatys Paulius Ilius.

King Dude koncertas In Flesh and Blood vyks balandžio 1 d. Kirtimų kultūros centre.

Koncertą pristato – organizacija SHA:TRI:Ah.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/777660058990296/

Daugiau apie SHA:TRI:Ah: https://www.facebook.com/shatrija

Afiša Bangos

One reply to “Neofolk atlikėjas King Dude Vilniuje dalinsis tamsiomis okultizmo vizijomis”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *