Sangbleu_sweat

Jau seniai mados tendencijų topų nepaleidžiantis sporty įvaizdis pasiekė savo klestėjimo viršūnę. Nike Air Max 1, New Balance sportbačiai puošiantys eilinio, kas antro lietuvio (čia primečiau iš akies) kojas – tai vienas iš įrodymų.

Marozai gali džiaugtis (na, arba verkti) – jų stilius atrodo padarė įtaką šiai naujausiai tendencijai. Kaip gi dabar, mąsto, – draugų padaugėjo? Trys paloskės arba Nike’o swoosh’as – nebeatskiriama vasaros aprangos dalis. Garsiausi mados blogeriai patekę į šios tendencijos sūkurį diktuoja savo pasekėjams naujausių įvaizdžių pavyzdžius (nuotr. Maria Van Nguyen).

Adidas_01

Nuo šiol šlepetes neprivalu avėti tik pliaže, nors realybėje retai teks besutikti paloskėmis puoštas šlepetes, ypatingai Lietuvoje, su tokiomis išžygiavęs gatvėn tikrai būsi palydėtas pavydžiu fashionistų žvilgsniu. Nuo šiol ne nuodėmė šlepetes su kojinėmis avėti – kuo labiau maroz, tuo madingiau. Ir nebegausi niekad galvon su tokiu įvaizdžiu, nes saviaku palaikys.

Nike_02Adidas_02

Rick Owens, Raf Simons susimetę su garsiaisiais Adidas šiai vasarai siūlo galybes sportbačių variantų, tik spėk atsirinkti. Vasarai priimtiniausios spalvos, baltos, sportbačiai yra ypatingai garbinami – taip garbinami , kad sold out antraštė pasirodo greičiau nei spėji nuspausti mygtuką buy.

Nike
Huaraches iš Nike (išparduoti)

Apskritai sakyčiau „aleliuja“, pagaliau mada tapo patogi ir nebe gėda į parduotuvę pieno išlėkt su naminiu treningiuku – greičiau aplinkiniai paklausią: „į centriuką judi naujo outfito parodyt?“

Šmotkės

3 Replies to “Neither Reebok, neither Nike”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *