Paskutines minutes skaičiuojančios, karščiausios amžiaus vasaros proga klubas Woo turi nerealių naujienų!
Jau rugsėjo 1-ąją, trečiadienį vilniečių ir miesto svečių mylima skanaus maisto, trankių šokių bei puikių susibūrimų vieta pakvies susipažinti su nauju savo veidu.


„Verčiame naują Woo istorijos puslapį! Tai jokiais būdais nereiškia, kad senoji klubo dvasia staiga dings – ją stiprinsime dar labiau. Tiesiog į pagalbą pasitelksime dar dažais kvepiančias spalvotas sienas, įkvepiančias fotografijos parodas, kosmopolitiškus vakarėlius ir net gurmano skonį patenkinsiantį meniu“, – apie pažintį su nauju klubo veidu pasakoja Woo rinkodaros vadovas Rolandas Jarušauskas.


Naujienų paradą pradės šviežutėlis Woo virtuvės šefo meniu. Iki šiol Vilniuje kone svetingiausia maisto iš pietryčių Azijos ambasada buvęs klubas, stipriai kosmopolitiškėja ir rudenį pasitinka su visa puokštę skanėstų, užkandžių bei apetetingų patiekalų iš viso pasaulio.


Daug gardžios mėsos, sūrių, makaronų, jūros gėrybių, daržovių, grybų, duonos, desertų ir kitų gėrybių – štai kas nuo šiol laukia visų išalkusių Woo gerbėjų.


Nepamiršti liks ir legendomis apipintų Woo šokių gerbėjai. Kas savaitę klubo sienas drebinsiantys vakarėliai siūlys šokėjams nuo rokenrolo iki svingo, nuo seno gero house iki teisingos pop muzikos.


Keisis ir klubo interjeras. Atsinaujinusio Woo sienas puoš pasaulio piliečio ir fotografo Tomo Černiševo darbų paroda Cosmo-Polis. Pats autorius parodos atidarymo metu rugsėjo 1d. taurę kels tiesiai iš Buenos Airių surengtos internetinės transliacijos metu.


Taigi, metas susipažinti su Woo iš naujo! Naujo klubo veido ir skonio premjera rugsėjo 1-ąją, nuo 21 val., kaip visuomet su geriausiais draugais ir šokiais iki pat vidurnakčio.

Afiša

3 Replies to “Naujas Woo veidas – nuo rudens”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *