Nauja bomba iš Freaks On Floor

2011-05-13      3 KOMENTARAI  


Prisimenu, kaip prieš metus buvau susižavėjęs No Country for OldMan daina…
Šiandien Freaks On Floor turi dar vieną klasišką gabalą!

Dar prisimenu, kaip Justas Mamontovas kažkada pasakojo apie vyresnio brolio grupę ir jos repeticijas. Tuomet vaikinai brazdindami gitaromis savo dainų demo versijas kurdavo dainuodami pseudokalba. Nesvarbu ką reikštų žodžiai, svarbus tebuvo bendras skambesys, kaip liejasi daina, balsių eilutėje kiekis ir sąskambiai. Prasmingus žodžius visuomet buvo galima pridėti vėliau.

Esu įsitikinęs, kad šis principas (reiktų pabrėžti, kad kalbame apie vokalinę-instrumentinę muziką) visuomet buvo, yra ir išliks vienu svarbiausių (antraip Sigur Ros nebūtų pasiekę tokių aukštumų).

Freaks On Floor, mano galva, pasižymi šia savybe (nors nežinau ar jie tai daro sąmoningai ar Justinui netyčia taip šauniai dainos žodžiai susidėlioja). O dar ta pašėlusi energija… Jau matau, kaip jaunimas pameta galvas koncertų metu.

Nuo pirmų akordų, nebaigęs klausytis gabalo supratau, kad tai – būsimas hitas. Tiesa, priedainio metu garsas atrodo kažkiek „suveltas“, toks peregrūzas, lyg kolonėlės neatlaikytų. Bet posmas skamba pakankamai švariai, todėl logiška būtų manyti, kad toks purvinas live/demo/grunge skambesys – grupės intencija.

Ir vis dar negaliu atsikratyti jausmo, kad girdžiu ne Eddie Vedderį.

Are you going to the mountaint or freedom?
Are you making naughty sex with peace?

Išskirtinėmis teisėmis tik Suru.lt skaitytojams:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Freaks On Floor „Freedom Peace & Me“

Justinas sakė, kad praeitą savaitę grupė taip pat filmavo ir vaizdo klipą dainai Freedom Peace & Me. Be jos Freaks On Floor turi jau beveik 5 užtvirtintus naujus gabalus. Albumu tikisi nudžiuginti gerbėjus rudenį. Ir tikrai ne žiemą (jei viskas bus gerai).

Pamatyti grupę gyvai galima jau šiandien Vasaros Terasos atidaryme 21 valandą.
Mes žadame eiti pasižiūrėti, ką tas šamanas Z’EV priburs ir pasiklausyti Tesla Boy. Bet Freaksus dar pagausime vėliau. Kažkur. Kažkada.

Bangos Sūru Šviežia

3 Replies to “Nauja bomba iš Freaks On Floor”

Leave a Comment

Your email address will not be published.