Muzikos redaktorius Bongas, kelias dienas nesustodamas kruša mano menką protą. Kalba kažką apie geriausia indie albumą šiemet, apie mp3, apie tai kokie blogi MGMT, kad albumą leidžia klausytis tik iš naršyklės ir panašius marazmus. Šiandien jis perpildė mano kantrybės taurę. Pamoka, kaip įsirašyti garsą iš naršyklės. Gal kas žinos padoresnę alternatyvą, o man pavyko rasti vienintelį, bent kiek veikianti variantą. Būtinai sekite įdiegimo žingsnius, kitaip su programa į kompiuterį pateks nereikalingų niekalų ir bus pakeistos kai kurios nuostatos.

Atsisiunčiam Freecorder 4 ir pradedam įdiegimą. Po trumpo įdiegimo proceso gausim štai tokį pasirinkimą:

Nuimkite abi varnas nuo Optional.. parinkčių ir pasirinktinai pažymėkite, kurią naršyklę naudosite.

Po visko atsidarys naršyklė, įdiegsite naršyklės papildinį, perkrovus pasirodys pranešimas, klausiantis ar norite optimizuoti naršymo greitį. Atsakymas paprastas – CANCEL. Dar vienas kabliukas – nuimkite abi varnas nuo kito įkyraus pasiūlymo ir spauskite Finish.

Vienas etapas baigtas, dabar sutvarkykime įrašinėjimo savybes. Naršyklės naujoje juostoje susiraskite Settings. Pasirinkite katalogą į kurį subyrės įrašyta muziką. Audio Capture Settings pasirinkite norimą mp3 failo kokybę.

Pagal nutylėjimą abi įrašinėjimo parinktys bus įjungtos (Jei naudojate Windows XP – Windows Vista Audio Technology bus išjungtas):

Record using Windows Vista Audio Technology
Record using Applian Audio Driver Technology

Jei naudojate Vista arba Windows 7 – išjunkite vieną iš jų. Man puikiai įrašinėjo palikus Record using Applian Audio Driver Technology.

Viskas. Susiraskite Record Audio mygtuką, kai norėsite baigti, spaudžiate Stop recording.

Keletas pastebėjimų:

* Stenkitės neturėti jokių pašalinių garsų.
* Šis įrašinėjimo įrankis reaguoja į visišką tylą. Jei baigsis vienas kūrinys, bus pauzė ir prasidės kitas – jūs gausite atskirus mp3 failus (lygiai taip ir vyksta http://www.whoismgmt.com/)

404

4 Replies to “Naršyklės garso įrašinėjimas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *