mjazzBalandžio 19 d., penktadienį darbo klasės susivienijimas Mondayjazz Opium klube pjaus jau šeštuosius susikūrimo metus žymintį tortą. Panašu, kad atrodo tik vakar užgimusį kūdikį jau beveik laikas leisti į mokyklą! Virš 250 pirmadieninių miksų www.mondayjazz.com – solidus skaičius.

Šia proga minėtą dieną Vilniuje nusileis net trys Night Slugs leiblo atstovai: Jam City, Girl Unit ir Opiume jau pernai šokdinęs ir galvos netekęs Bok Bok. NS leiblas išsiskiria ne tik talentingų atlikėjų krūva, bet ir atskirai paminėtinais vizualais. Pasak Alexo (Bok Bok) Sushon, NS laviruoja tarp šiuolaikinės populiariosios muzikos ir kitų dizaino sprendimų. Būtent tai nulemia jų nenuspėjamumą ir kūrybinį potencialą.

Naujausias jų relyzas Night Slugs All Stars Volume 2 – 12 kūrinių, plaukiojančių kažkur house, bass, grime ir garage žanrų paribiuose, o pernykštis Jam City albumas Classical Curves dėl savito stiliaus buvo įsisukęs netgi į asmeninį metų top penketuką.

Be abejo, gimtadienio tortą raikyti ir šokti padės ir vietinės MJ žvaigždės. Tuo, jog loukalai nei muzikos, nei dizaino prasme nelabai kuom nusileidžia svečiams iš Londono, galima įsitikinti kad ir iš Marriage Proposal relyzo Syrup. Top notch artworkas.

Data, vieta ir ginklai aiškūs, susitinkam prie baro.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *